classiera loader

Ogłoszenia PREMIUM

Dodaj swoje ogłoszenie za FREE lub podbij na sam szczyt listy za jedyne €1. Naprawdę zależy Ci na dotarciu do jak największej ilości osób? Wyróżnij za €4 na tydzień, a ogłoszenie pojawi się też w nagłówku oraz na naszym FB!

Reklama na Galway.pl

Szczegóły ogłoszenia

  • ID Ogłoszenia: 2495

  • Dodane: 31 grudnia 2018

  • Kraj: Irlandia

  • Region: CałaIrlandia

  • Telefon: 0894123703

  • Wyświetleń: 163

Video

Opis

NAJNIŻSZE jak do tej pory podzielone płatności za THERMOMIX!!!😍
Pierwsza wpłata tylko €299, kolejne TYLKO €97,5 /mies.!!!
(TYLKO do 27 stycznia!!!)

Jeśli cenisz sobie swój CZAS a jedną z Twoich wartości jest ZDROWIE, lubisz POCZUCIE WOLNOŚCI I NIEZALEŻNOŚCI i jednocześnie ważne jest dla Ciebie czerpanie RADOŚCI z tego co robisz, to Thermomix jest dla Ciebie!

Nie jesteś pewnien czy Thermomix wpisuje się w Twój styl życia, Twoje upodobania kulinarne, obawiasz się, że zainwestujesz sporo pieniędzy w kolejny sprzęt kuchenny, który stanie się „kuchennym gadżetem”, masz wiekszość kuchennych akcesoriów o ile nie wszystkie ( najczęściej zajmują tylko miejsce w szafkach lub na szafkach) i używasz ich sporadycznie, więc zastanawiasz sie po co Ci Thermomix, obawiasz się co powie współmażonek/a, partner/ka… Twoje obawy są jak najbardziej uzasadnione… Pozwól, że pomogę Ci doradzić i odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania🤗
To bardzo ważne, aby być w dzisiejszych czasach świadomym klientem i takich też sobie cenię!
Jeśli po konsultacji okaże się, że Thermomix nie wpisuje się w Twoje potrzeby i oczekiwania, będę pierwszą osobą, która odradzi Ci jego zakup(!)…bo to tak jakby zainwestować w najnowszy model wymarzonego samochodu i podziwiać go tylko przez okno…..🤔🙃niezbyt udana inwestycja..
👉NIEZOBOWIĄZUJĄCE KONSULTACJE 📲0894123703

Thermomix nie jest dla każdego….
jest dla tych, którzy go NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄ a szczególnie cenią sobie swój CZAS, ZDROWIE, POCZUCIE WOLNOŚCI i NIEZALEŻNOŚCI i uwielbiaja czerpać RADOŚĆ Z ŻYCIA!!!

Agnieszka Pietrzak
Doradca i Team Leader Thermomix’a w Irlandii
📲089 4123703

Podobne Ogłoszenia

Partnerzy