Co robić w Galway w weekend?

Galway.pl 14 grudnia 2018 Brak komentarzy

Co robić w Galway w weekend?

Nie masz planów na weekend? Nic nie szkodzi. Zobacz co dzieje się w Galway w najbliższych dniach i wybierz coś dla siebie.

Sobota 15.12.2018

 1.  Zrób sobie kurs Safe Pass. Certyfikat ukończenia szkolenia z podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy jest wymagany od wszystkich pracowników budowlanych. Nigdy nie wiesz kiedy Ci się przyda.
  08:00 – 17:00 Maldron Hotel Oranmore Galway Wymagany PPS i znajomość języka angielskiego. Cena €100.00 + zdjęcia
  Zarezerwuj teraz.
 2. Sobotnia podróż kulinarna po Galway. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich smakoszy i poszukiwaczy nowych smaków. Poznaj producentów lokalnych wyrobów, skosztuj nowych potraw. Cena €53.79, niezbędna wcześniejsza REZERWACJA, możliwość zorganizowania wycieczki wegetariańskiej.
 3. DIY Creative Christmas Crafts organizowany przez Galway Art Academy to niezwykłe warsztaty rodzinne, na których nauczysz się tworzyć wyjątkowe kartki świąteczne oraz ozdoby do domu. Dzieci (od 6 lat) mile widziane! 12:00 – 13:00 Glass Factory (Galway Irish Crystal), Old Dublin Road. Cena €10, na eventbrite: €11.09.
 4. Cosobotni Irish Whiskey Experience o którym niedawno pisaliśmy TUTAJ.
 5. Noc Reggae w Campbell’s Tavern 21:30, wjazd wolny

Niedziela 16.12.2018

 1. Uwolnij endorfiny podczas Christmas Sound Bath Relaxation & Mindfulness Meditation w Galway Wellness Studio. Zabierz matę, kocyk i ulubioną poduszkę, zamknij oczy i odpłyń w dal przy dźwiękach gongów.
  Grupowa medytacja to doskonały sposób, żeby odetchnąć od przedświątecznego szaleństwa. Cena: €10, przy wejściu €10, 6:30 PM – 7:45 PM – więcej na soundmagicireland.com
 2. Santa Express Limerick Train Station – przejażdżka świątecznym pociągiem i spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami – czy istnieje coś bardziej ekscytującego dla naszych pociech w święta? Dzieci dostaną słodki prezent od siwobrodego a dorośli coś na rozgrzewkę :). REZERWUJ szybko bo bilety znikają w zawrotnym tempie.
 3. „Miłość jest wszystkim” – polską komedię świąteczną zobaczycie w niedzielę o 18:15 i w poniedziałek o 20:30 w IMC Galway. Szczegóły na stronie wydarzenia.
 4. Deluxe Whiskey Experience – mocne trunki, najlepsze lokalne sery i czekolada – wszystko co najlepsze w Irlandii 🙂 Cena: €69, 14:00 – 16:00, Hyde Bar Galway. ZAPISZ SIĘ.
 5. Wegańska kuchnia w zasięgu ręki – zaimponuj rodzinie i znajomym, przyrządź wyjątkowy posiłek. Na 4 godzinnych warsztatach dowiesz się jak przygotować ekskluzywny obiad z 5 dań. Cena: €54.23, TGO Falafel Bar, 11:00 – 16:00. REZERWACJA.

Jeśli wiecie o ciekawych imprezach, pokazach, wydarzeniach w nadchodzący weekend w Galway – koniecznie dajcie znać, to uzupełnimy listę.

Organizujesz wydarzenie polonijne? Zobacz jak możemy nawiązać współpracę.