Gdzie szukać pracy w Galway

Galway.pl 28 stycznia 2019 Brak komentarzy

Gdzie szukać pracy w Galway

Ja co tydzień znaleźliśmy dla Was świeże oferty pracy w Galway w różnych branżach i podzieliliśmy je dziś na kilka wygodnych kategorii. Zobacz gdzie szukać pracy w Galway.

Jeśli to Ty szukasz pracownika, dodaj ogłoszenie w dziale Praca, a na pewno znajdzie się na naszej poniedziałkowej liście.

Praca w fabryce

Praca w fabryce nie należy do najbardziej wymagających ale ma swoje zalety. Stałe zatrudnienie, wypłata na czas i niezbyt wysokie wymagania sprawiają, że wiele osób zaczyna swoją karierę w Irlandii od pracy w fabryce.

 1. Assembly Operative w Production Equipment Ltd https://www.jobs.ie/ApplyForJob.aspx?Id=1772609
 2. Production Team Lead w Oranmore Galway, wymagane doświadczenie w kierowaniu zespołem i znajomość obsługi komputera. Szczegóły.
 3. Production Operator oraz Manufacturing Engineer w Advant Medical, Parkmore, Galway. Szczegóły na stronie pracodawcy.

Praca w kuchni

 1. Kitchen Porter w Compass w Galway, od poniedziałku do piątku, 8:00-15:00, €9.80/godz., wymagana znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Więcej info.
 2. Kitchen Porter w Maldron Hotel Oranmore, pracodawca nie sprecyzował dokładnie oczekiwań. Szczegóły.

Praca w biurze

Przy odpowiednich kwalifikacjach i odrobinie szczęścia każdy kto skończył jakiekolwiek studia w Polsce z łatwością powinien poradzić sobie na stanowisku administracyjnym w Irlandii.

 1. Office Administrator w Ability Property Services, €20k –  €25k rocznie. Aplikuj.
 2. Office manager w Galway, obsługa klienta, szkolenia, administracja, tel. 091 541910.

Praca w hotelu

W Galway znalezienie pracy w hotelarstwie jest stosunkowo proste ze względu na tabuny turystów odwiedzające miasto o każdej porze roku i niezliczoną liczbę hoteli, hosteli i B&B w mieście. Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie w pracy w hotelu sprawdź świeże oferty pracy w tej branży w Galway. Im więcej gwiazdek tym lepsze warunki pracy, fajniejsze bonusy i wyższa stawka godzinowa.

Connacht Hospitality Group prowadzi nabór na stanowiska:

 • Full Time Receptionist w Forster Court Hotel
 • Waiting Staff w Connacht Hotel na Renmore
 • Breakfast Assistant Connacht Hotel na Renmore
 • Accommodation Assistant Connacht Hotel na Renmore
 • Weekend Part Time Lifeguard Connacht Hotel na Renmore

Wszystkie aktualne wakaty w placówkach Connacht Hospitality znajdziecie na TEJ stronie.

Praca w obsłudze klienta

Sklep, call centre czy firma usługowa to miejsce dla Ciebie jeśli lubisz pracę z ludźmi, a rozwiązywanie ich problemów sprawia Ci przyjemność. Znajomość języka polskiego (obok oczywistego angielskiego) jest tutaj zdecydowanym atutem bo Polacy stanowią w Irlandii znaczną grupę konsumentów.

 1. Store Assistant w Aldi w Oranmore, €11.70 – €14/h – przypominamy, że Aldi to najlepiej wynagradzający swoich pracowników supermarket w kraju. Aplikuj.
 2. Customer Service Agent w EZ Living Furniture (Galway), obsługa klientów przez telefon i email. Wyślij cv i list motywacyjny na hr(at)ezliving.ie lub sprawdź szczegóły na stronie EZlivingfurniture.ie
 3. Customer Account Manager w Shannon, zarobki uzależnione od doświadczenia: 25 – 30k, wymagane doświadczenie w call centre w branży finansowej, więcej informacji udzieli Thomas Hogan z CPL pod numerem telefonu 061221701.
 4. Customer Service Manager w Galway City, zarządzanie międzynarodowym zespołem, więcej informacji u Louisy Poinboeuf z Sigmar Recruitment T: +353 91 455308, E: louisa(at)sigmar.ie

Praca na part time

Szukasz drugiej pracy na część etatu lub nie masz czasu na full time? Oto parę ciekawych propozycji:

 1. Part-time Hairdresser w Precision Hair, Claregalway. Po szczegóły zadzwoń na 091 739512.
 2. Sales Assistant w sklepie zoologicznym Petworld Briarhill w Galway – praca dla miłośnika zwierząt. Aplikuj.

Praca na nocki

Jesteś nocnym markiem i lubisz sobie pospać w dzień? Znajdź pracę na nocną zmianę.

 1. Night Porter w Active Fitness, sobota – wtorek w Connacht Hotel na Renmore. Aplikuj.
 2. Night Manager w Nox Hotel, Headford Road, praca stała, full time, wymagane 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Szczegóły.
 3. Bar Supervisor w Electric Galway, 5 lat doświadczenia, start od zaraz. Złóż CV tutaj.

Inne oferty pracy w Irlandii

Taxi drivers poszukiwani w całym kraju dla Mytaxi. Szczegóły.

Daj się zatrudnić. Przyjdź na dzień otwarty

Szukasz pracy od zaraz? Przyjdź z CV na dzień otwarty organizowany przez Noel Group NG we wtorek 29 stycznia 10:00 – 14:00 w Galway Chamber of Commerce & Industry, Commerce House, Merchants Rd, Galway. Praca na różnych stanowiskach w hotelarstwie, restauracjach i opiece medycznej, stała i part-time.

Jeśli nie znalazłeś/aś tu nic dla siebie skorzystaj z naszych wskazówek, które zawarliśmy w poradniku Jak szukać pracy w Irlandii.


Kategorie : Praca w Galway