Jak zostać aktorem w Irlandii

Galway.pl 11 lutego 2019 Brak komentarzy

Jak zostać aktorem w Irlandii

Jak co poniedziałek mamy dla Was ciekawe propozycje związane z pracą w Irlandii. Dzisiejsze skierowane są głównie do osób, które wiążą swoją przyszłość z aktorstwem ale nie tylko.

Jeśli marzysz o karierze aktorskiej lub po prostu chcesz spróbować swoich sił na planie filmowym koniecznie musisz wziąć udział w castingu do “The Green Knight”. Twórcy irlandzko amerykańskiego filmu potrzebują zarówno statystów jak i aktorów, początkujących i doświadczonych.

Reżyserem “The Green Knight” jest Davida Lowery znany z Old Man & The Gun, A Ghost Story, Pete’s Dragon. Fabuła filmu osadzona jest w XIV wieku i opowiada historię młodego rycerza Sir Gawain’a.

Zdjęcia będą kręcone głównie w Dublinie i Wicklow.

Nie musisz mieć ani doświadczenia ani specjalnych walorów. Producenci szukają ludzi o różnym pochodzeniu z doświadczeniem w różnych zawodach. Mile widziani performerzy z umiejętnościami akrobatycznymi, muzycy i inni.

QUIRKY, UNUSUAL, WEIRD & WONDERFUL LOOKS OR SKILLS…STAND OUT FROM THE CROWD? EVEN IF YOU THINK YOU DON’T, WE WOULD LOVE TO SEE YOU THERE ANYWAY!!!

Żeby wziąć udział w eliminacjach musisz:

  • mieszkać na stałe w Irlandii i mieć numer PPS
  • przyjść w piątek 15 lutego między 10 a 17:30 do Liberty hall, Eden Quay, Dublin 1

Na miejscu otrzymasz aplikację do wypełnienia i zapozujesz do zdjęcia. Cały proces nie powinien zająć więcej jak 20 minut.

Nie musisz przynosić CV ani dodatkowych zdjęć ale jeśli takie masz to zostaną przyjęte. Przed przyjazdem zmierz się bo będziesz poproszony/a o wymiary, np. wzrost, obwód klatki piersiowej, rozmiar buta itp.

Osoby niepełnoletnie powinny przyjść z dorosłym opiekunem. Mile widziane dzieci o długich włosach z doświadczeniem.

Zdjęcia do filmu rozpoczynają się w marcu 2019 roku a wszystkie pozycje są tymczasowe.
Jeśli masz pytania napisz na skrzynkę TheGreenKnightFilm@gmail.com

Chcę być aktorem/aktorką

Jeśli nie interesuje Cię rola w “The Green Knight”, a myślisz o karierze aktorskiej lub chcesz sobie dorobić jako statysta albo zagrać w reklamie zarejestruj się w MovieExtras – największej agencji w Irlandii, która systematycznie rekrutuje nowe twarze do filmów, programów telewizyjnych i reklam.
Członkowie MovieExtras do tej pory wzięli udział w 1500 produkcjach i zarobili łącznie ponad €10 milionów.

Jeśli aktorstwo nie jest dla Ciebie, poszukaj innej pracy na przykład TU. Upewnij się też, że śledzisz nas na Facebooku. O tym jak szukać pracy w Irlandii przeczytasz w naszym poradniku.

Jeśli to Ty szukasz pracownika, dodaj ogłoszenie w dziale Praca, a na pewno dowiedzą się o tym nasi użytkownicy.

 


Kategorie : Praca w Galway