Kiedy na wakacje w 2019 roku?

Galway.pl 5 stycznia 2019 Brak komentarzy

Kiedy na wakacje w 2019 roku?

Zastanawiasz się kiedy najlepiej wziąć urlop w 2019 roku? Odkryliśmy mały trick, dzięki któremu można odpoczywać dwa razy dłużej niż ilość wziętych dni urlopu wypoczynkowego.

Ponieważ Wielkanoc w tym roku przypada dosyć późno i tym samym bliżej majowego weekendu, jeśli zarezerwujesz 9 dni urlopu w tym czasie, odpoczywać będziesz aż 18 dni. Zakładając że nie pracujesz w weekendy i BH.

Jak to możliwe?

Zarezerwuj sobie wolne od 19 kwietnia do 6 maja. Zgodnie z listą dni wolnych od pracy w Irlandii w 2019 r., o których pisaliśmy w zeszłym tygodniu, 19 kwietnia, 22 kwietnia i 6 maja to bank holidays. Dodaj do tego weekendy, które także nie wliczają się do urlopu i masz bite 18 dni wakacji i jeszcze prawie dwa tygodnie urlopu do wykorzystania w jesienią lub zimą.

To jak? Majówka w Polsce czy wakacje w tropikach?

 

wakacje w 2019 roku
Edycja 06.01.2019
Ponieważ pojawiły się pewne wątpliwości co do tego czy Good Friday jest dniem wolnym od pracy w Irlandii precyzujemy. Good Friday nie jest National Holiday tylko Bank Holiday. W tym dniu nie pracują banki, urzędy, szkoły, uniwersytety, część sklepów i małych biznesów usługowych, większość firm z sektora finansowego i doradztwa prawnego. O tym czy Wielki Piątek jest dniem wolnym w Twojej firmie decyduje pracodawca.

Kategorie : Blog Poradnik
Tagi :