Kobiety Mafii 2 w kinach w Irlandii

Galway.pl 11 lutego 2019 Brak komentarzy

Kobiety Mafii 2 w kinach w Irlandii

Jeszcze w tym miesiącu zobaczycie drugą część hitu Patryka Vegi – „Kobiety Mafii 2” w Irlandii. Film będzie wyswietlany również w Galway.

O czym jest film

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska).

W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”.

Poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Zobacz trailer „Kobiety Mafii 2”

Gdzie będzie wyświetlany film? Gdzie można kupić bilety?

Zapraszamy na seanse w całej Irlandii od 28 LUTEGO do kin:

Wejściówki dla użytkowników galway.pl

W Galway „Kobiety Mafii 2” zobaczycie w IMC codziennie od 28 lutego do 3 marca włącznie. Jak zwykle dla naszych użytkowników mamy darmowe bilety. Żeby wziąć udział w losowaniu podwójnych wejściówek na „Kobiety Mafii 2” w Galway należy polubić ten post, w komentarzu pod postem wpisać www.galway.pl i udostępnić go publicznie na swojej tablicy.