Mikołajki ze Sławomirem w Galway

Galway.pl 24 listopada 2018 Brak komentarzy

Mikołajki ze Sławomirem w Galway
Już 6 grudnia zapraszamy do Town Hall Theatre Galway na koncert gwiazdy ostatnich miesięcy. Charyzmatyczny, przesympatyczny i niezwykle żywiołowy Sławomir zawita do Galway! Nie może Was tam zabraknąć, widzimy się pod sceną!

Gdzie kupić bilety na Sławomira w Irlandii?

Bilety online:

Punkty stacjonarne – lista na wydarzeniu fb

Kim jest Sławomir?

Sławomir – twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej „Maczeta” oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność. To właśnie na Long Island, w barze, w którym śpiewał , poznał swoją obecną żonę kościelną i muzę Kajrę. Po powrocie do Ojczyzny, wszystkie uciułane dolary poszły na pierwszy teledysk pt. „Megiera”. Był to pierwszy singiel na rynek Ojczysty. Budżet klipu przekroczył 15 000 $. W teledyskach Sławomira występują największe gwiazdy. Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz legendarna Grupa Vox.
Aktualnie Sławomir kontynuuje trasę koncertową promującą debiutancki album, oprócz wielu koncertów w Polsce, odwiedzi też fanów w całej Europie.

Teledysk Miłość w Zakopanem ma już prawie 181 milionów wyświetleń!

  • start: 20 00
  • drzwi:19 00
  • miejsce: Town Hall Theatre Galway
  • ceny biletów: przedsprzedaż – 35€, drzwi – 40€

Jak zwykle mamy dla Was wejściówki na koncert, które rozlosujemy wśród osób, które polubią, udostępnią oraz skomentują ten post na Facebooku.