Nowe oferty pracy w Galway

Galway.pl 17 grudnia 2018 Brak komentarzy

Nowe oferty pracy w Galway

Jak co poniedziałek, mamy dla Was zestawienie najciekawszych ofert pracy w Galway jakie pojawiły się w sieci w minionym tygodniu.

Jeśli to Ty szukasz pracownika, dodaj ogłoszenie w dziale Praca, a na pewno znajdzie się na naszej poniedziałkowej liście.

Zobaczcie co mamy dla Was dziś:

 1. Special Needs Carer w Turloughmore, Pn-Śr 15:30 – 18:00. Zadzwoń do Natalie 086 794 3132 lub wyślij email natalie.crowe@rightathome.ie.
 2. Osoba do sprzątania €10/h, Roscam, Galway. Szczegóły w ogłoszeniu.
 3. Account Administrator – Athenry, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku i samodzielność, Więcej informacji udzieli Michael pod numerem telefonu: 087 2547540.
 4. Product Builders w Zimmer Biomet, Oranmore. Zatrudnienie od stycznia 2019 roku. Aplikuj na www.careerwise.ie lub zadzwoń do Emmy – 091 452444.
 5. Recruitment Coordinator w Galway, wymagane doświadczenie w pracy w biurze min. 2 lata, żeby aplikować zadzwoń do Collette Tel 087 803 8401 lub wyślij CV na collette.oneill@kcr.ie.
 6. Mathworks zatrudni specjalistów posługujących się językiem angielskim oraz: niemieckim, szwedzkim, francuskim, fińskim, a także w dziale finansów i marketingu. Szczegóły opisaliśmy na TEJ stronie.
 7. Administrator, Galway, wymagane doświadczenie w administracji oraz solidne przygotowanie IT. Aplikuj tu.
 8. Residential Cleaner €11.00 – €12.50/h part time, wymagane: prawo jazdy i samochód, 1 rok doświadczenia w sprzątaniu, mile widziana znajomość języka angielskiego. Praca w ORANMORE, DOUGHISKA i KNOCKNCARRA. Aplikuj przez tą stronę.
 9. Christmas Dog Sitters – Earn €2000 this December! – oferta dla pełnoletnich wielbicieli czworonogów Szczegóły znajdziecie na: https://housemydog.com.
 10. Commercial Capabilities Admin w Boston Scientific Corporation, wymagana znajomość aplikacji Microsoft, podstawy WebDesign oraz kreatywność. Aplikuj teraz.
 11. Foot Locker na William Street zatrudni sprzedawcę, asystenta i managera sklepu. Szczegółowe informacje na temat wymagań znajdziecie na stronie https://www.sneakerjobs.com/search-results?keywords=galway.
 12. Deep Clean Operative €12.00 to €13.00/h, wymagana znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wyślij email z CV do jobs@queenofclean.ie lub aplikuj przez tą stronę.
 13. Customer Assistant w Lidlu w Galway €11.70/h. Aplikuj.
 14. Sales and Service Consultant – praca z domu, wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego i stabilny internet. Aplikuj przez stronę Wayfair.
 15. Kierowca w Domino’s Pizza, Galway, bez doświadczenia, wymagane prawo jazdy, auto i pełnoletność. Praca wieczorami i w weekendy. Aplikacje należy składać TU.
 16. Boots w Galway zatrudni na stanowiska: Delivery Driver i Pharmacy Dispenser. O tych i innych wakatach przeczytacie na stronie Boots’a.
 17. Praca w KFC, Briarhill, Galway dla Team Leader €7.83 – €9.50, Cook €4.20 – €8.10, Full Time i Part Time Team Member €4.20 – €8.10.
 18. Praca dla Assistant Store Manager w Born Clothing, Galway. Pełny etat, praca stała, wymagany 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Wyślij CV na borngsc@bornfashions.ie.
 19. General Operative w The Western Hotel, Galway – praca w hotelu, wymagane: dobra znajomość języka angielskiego i prawo jazdy. Aplikuj na TEJ stronie.

Jeśli żadna z tych ofert nie jest dla Ciebie sprawdź podobne wpisy na naszej stronie. Upewnij się też, że śledzisz nas na Facebooku.

Kategorie : Praca w Galway