Nowy Rok – nowa praca

Galway.pl 24 grudnia 2018 Brak komentarzy

Nowy Rok – nowa praca

Jak co poniedziałek, mamy dla Was porcję świeżutkich ofert pracy w Galway i okolicach. Zobaczcie co udało nam się znaleźć.

Jeśli to Ty szukasz pracownika, dodaj ogłoszenie w dziale Praca, a na pewno znajdzie się na naszej poniedziałkowej liście.

 1. Customer Service & Sales Representative w PennEngineering, wymagane wykształcenie średnie, rok doświadczenia w obsłudze klienta, znajomość pakietu Office. Aplikuj.
 2. Customer Service & Sales Adviser w Aviva, praca dla osób, które świetnie czują się w pracy z ludźmi; Aviva swoim pracownikom oferuje ciekawe benefity między innymi 30% zniżki na swoje produkty czy udział w zyskach firmy. Preferowane są aplikacje online, ale jeśli masz pytania zadzwoń do Louise Keogh na 00 441904 684111.
 3. Pracowników administracyjnych szuka CPL w Galway. Zadzwoń: 091 507512 lub wyślij CV na galway@cpl.ie żeby aplikować.
 4. Permanent Full Time & Part Time Support Workers, wymagane prawo jazdy i umiejętność pracy z ludźmi. Wynagrodzenie €26,043 – €37,721 rocznie, 22 dni urlopu. Aplikuj online lub zadzwoń do Catriona Kelly – Cpl Healthcare +353 91507504 (email: catriona.kelly@cplhealthcare.com).
 5. Pielęgniarek szukają szpitale w Galway. Szczegóły na stronach KCR.
 6. Sales & Reservations Administrator w hotelu Meyrick, wymagane doświadczenie w hotelu i znajomość aplikacji Opera. Wyślij CV przez tą stronę.
 7. Bartender w The Salthill Hotel – niezbędne doświadczenie na podobnym stanowisku, praca także w weekendy. Aplikacje przyjmowane są przez formularz na stronie hotelu.
 8. Security Staff w Busker Brownes – pełny etat lub part time, niezbędna licencja PSA i znajomość języka angielskiego. Aplikuj.
 9. Bar Staff w Busker Brownes z dwuletnim doświadczeniem. Aplikuj.
 10. Night Porter w The House Hotel, szczegóły na tej stronie.
 11. Production Operative w Supermac’s/Papa John’s Head Office. Praca od poniedziałku do piątku 8 – 17 (do 15 w piątki). Aplikuj TU lub zobacz inne oferty Supermac’s na stronie https://www.supermacs.ie/careers/
 12. Part Time Sales Assistant w Three w Galway – fajna praca z ludźmi. Sprawdź.
 13. General Maintenance Assistant – coś dla złotej rączki, wynagrodzenie od €10. Aplikuj.
 14. Full – Time Cleaners w the Front Door Pub, praca od zaraz, €9.75 – €11.00/h, złóż CV na TEJ stronie.

Jeśli żadna z tych ofert nie jest dla Ciebie sprawdź podobne wpisy na naszej stronie. Upewnij się też, że śledzisz nas na Facebooku.


Kategorie : Praca w Galway