Pomysły na nadchodzący weekend w Irlandii

Galway.pl 11 stycznia 2019 Brak komentarzy

Pomysły na nadchodzący weekend w Irlandii

Nadchodzący weekend będzie obfitował w szalenie interesujące wydarzenia.

  • Niewątpliwie najważniejszym z nich będzie 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Galway puszki znajdziecie w sobotę w Polskiej Szkole od godziny 13tej. Szczegółowy rozkład.
  • Jeśli macie odrobinę więcej czasu serdecznie zapraszamy Was na szereg imprez organizowanych w ramach WOŚP do Dublina. Tam w sobotę joga i spotkanie z Maciejem Orłosiem, piknik rodzinny, WOŚP pod żaglami, a w niedzielę Wielki Finał w OPIUM. http://www.dublinwosp.org.pl
  • W sobotę, 12 stycznia również w Dublinie odbędzie się 10 edycja „Pocałuj Rudzielca”. O imprezie pisaliśmy parę dni temu.
  • Także w sobotę będzie można obejrzeć (od środka) w Galway LÉ Samuel Beckett – okręt patrolowy irlandzkiej marynarki wojennej. Na pokład wejdziecie w godzinach 10-12:00 oraz 14-16:00.

Dla miłośników spacerów mamy propozycję wzięcia udziału w dwóch spacerach organizowanych w ramach Operation Transformation National Walks przez:

Szczegóły na stronach wydarzeń w linkach powyżej.

  • Dla osób poszukujących własnego lokum AIB organizuje w ten weekend specjalny event poświęcony pożyczkom hipotecznym, inwestycjom w nieruchomości i przeprowadzkom. Spotkanie odbędzie się w Portershed za hotelem Meyrick przy Eyre Square w sobotę od 14 do 17:00. Bookuj za free.

 

aib event

 

  • The Dream Wedding Expo w sobotę i niedzielę od 12:00 to absolutny must go jeśli planujecie ślub. Na evencie w Leisureland ponad 70 wystawców, a wśród nich: organizatorzy ślubów, obsługa medialna, styliści i inni specjaliści, dzięki którym zorganizujecie ślub marzeń. Ponadto konkurs i €2000 do wygrania, pokazy mody, kwiaty, ciasta, samochody i wiele innych. Szczegóły.

 

wedding expo