Praca stała, praca dorywcza, praca sezonowa

Galway.pl 7 stycznia 2019 Brak komentarzy

Praca stała, praca dorywcza, praca sezonowa

Jak co poniedziałek robimy rundę po najnowszych ofertach pracy jakie pojawiły się w regionie w ciągu ostatniego tygodnia i wybieramy dla Was te najciekawsze. Dziś na liście znajdziecie oferty pracy w Galway dostępne od zaraz – w razie nagłej potrzeby oraz pozycje, spoza naszego regionu, którym również warto się przyjrzeć. Na końcu – praca na lato 2019.

Jeśli to Ty szukasz pracownika, dodaj ogłoszenie w dziale Praca, a na pewno znajdzie się na naszej poniedziałkowej liście.

 1. Sales Advisor w Ted Baker (Brown Thomas, Galway). Aplikuj.
 2. Beauty Therapists w THE BEAUTY EMPORIUM na Briarhill, wymagane 2 lata doświadczenia, CV wyślij do beautyemporiumjob@gmail.com
 3. Accommodation Assistant w Galway Bay Hotel, mile widziane doświadczenie w 4* hotelu, w pakiecie pracowniczym siłownia, basen, posiłki, parking, zniżki pracownicze, bonusy. Szczegółowe informacje dostępne są na TEJ stronie.
 4. Manufacturing Operator w Phenox, Galway, aplikacje przyjmowane są przez email: info@phenox.ie
 5. Maszynista od €45,000, mile widziane panie. Więcej info.
 6. On Board Steward w pociągach, wymagane doświadczenie w obsłudze klienta, praca także w weekendy, 20-36h tygodniowo, wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży, firmowy mundurek i posiłki. Wyślij CV przez TĄ stronę.
 7. O’Briens szuka osób do obsługi klienta w kawiarniach na Liosban i Mervue, wyślij CV i krótki list na obriensjobs@gmail.com.
 8. Kitchen Assistant w Claregalway Hotel, praca w kuchni, sprzątanie, obsługa zmywarki, shifty także w weekendy. Aplikuj.
 9. Installation and Maintenance Engineer – PhoneWatch w Galway, instalacja i serwis systemów ochrony i bezpieczeństwa. Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja, służbowe auto i zestaw narzędzi, pełne szkolenie. Szczegóły oferty.
 10. Multilingual Lead Generation Agents – praca z domu, wynagrodzenie €20.000 – €27.000, wymagana znajomość języka angielskiego i obsługi aplikacji biurowych. Rozmowa kwalifikacyjna przez Skype. Umów się na rozmowę.
 11. Polish Risk Appeals / Customer Service Agent w Dundalk, Co. Louth, PayPal szuka osoby do obsługi klienta ze znajomością języka polskiego. Firma oferuje pakiet relokacyjny. Szczegóły.
 12. General Operative w Geraghty Joinery, Claregalway – praca przy obróbce drewna, doświadczenie mile widziane ale nie niezbędne. Aplikuj.
 13. Caretaker w Aldi’m w Galway, €11.70/h – pracodawca nie sprecyzował lub nie ma specjalnych wymagań. Aplikuj.

Praca sezonowa na lato 2019

Praca sezonowa na najbliższe lato w następujących lokacjach: Ibiza, Magaluf, Ayia Napa, Zante, Kavos, Marbella, Teneryfa, Malia, Benidorm. Rekrutacja już się rozpoczęła i obejmuje stanowiska:

 • Holiday Reps 🤙🏻
 • Bar Staff 🍹
 • PR’s 👀
 • Ticket Sellers 🎟
 • Restaurant Staff 🍔
 • VIP Hosts 💦
 • Shot Sellers 🥃
 • DJ’s 🎧
 • Dancers 💃
 • Glass Collectors

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji na lato 2019 i warunków pracy znajdziecie na stronie JobAlert.ie

Jeśli żadna z tych ofert nie jest dla Ciebie sprawdź podobne wpisy na naszej stronie. Upewnij się też, że śledzisz nas na Facebooku.


Kategorie : Praca w Galway