Praca w Galway od zaraz

Galway.pl 14 stycznia 2019 Brak komentarzy

Praca w Galway od zaraz

Jeśli szukasz pracy w Galway to jesteś w dobrym miejscu. Co poniedziałek przeszukujemy dla Was dziesiątki stron agencji rekrutacyjnych oraz irlandzką prasę w poszukiwaniu ciekawych ofert pracy i informacji jakie mogą się przydać podczas poszukiwań. Oto one.

Jeśli to Ty szukasz pracownika, dodaj ogłoszenie w dziale Praca, a na pewno znajdzie się na naszej poniedziałkowej liście.

 1. Szukasz pracy od zaraz? Przyjdź z CV na dzień otwarty organizowany przez Noel Group NG we wtorek 15 stycznia 10:00 – 14:00 w Galway Chamber of Commerce & Industry, Commerce House, Merchants Rd, Galway. Praca na różnych stanowiskach w hotelarstwie, restauracjach i opiece medycznej, stała i part-time.
 2. Senior sales assistant w SuperValu w Hughes of Claregalway, Galway, praca od poniedziałku do piątku, doświadczenie mile widziane, wyślij CV na HR@hughessupervalu.com or lub zostaw w sklepie Hughes SuperValu, Claregalway,
  Co. Galway.
 3. Production operators i warehouse operators w Hygeia Group w Oranmore, Galway. Wyślij CV i list motywacyjny przed piątkiem na jobs@hygeia.ie
 4. Housekeeping / Accommodation Assistants w Nox Hotel, praca 5 dni w tygodniu, także w weekendy, €9.95/h, darmowe posiłki na shifcie. Aplikuj.
 5. Fitness Instructor i Leisure Attendants w Clifden Stationhouse Hotel. Szczegóły.
 6. Head Porter w Snoozles Hostel Galway. Zobacz wymagania na stronie hostelu.
 7. Graduate Area Managers dla Aldi, służbowe auto, zarobki od €61,000. Aplikuj.
 8. Administrator w Galway, wymagana znajomość obsługi komputera, szczegółowych informacji udzieli Nicole pod numerem telefonu 091-507522 lub przez email nicole.travers@cpl.ie
 9. Recruitment Consultant w CPL w Galway, wymagany przynajmniej 1 rok doświadczenia i dbałość o szczegóły. Szczegóły uzyskasz od Daryl Buggle pod numerem telefonu 014825419
 10. Deli Staff w O’Hehirs na Westside i Briarhill, wyślij cv na westside@ohehirs.ie
 11. Sales Assistants w Evergreen Health and Food, wyślij cv na careers@evergreen.ie żeby aplikować lub uzyskać więcej informacji.
 12. Sales Associate w Foot Locker – William Street, Galway, praca z klientami, także wieczory i weekendy. Wyślij CV.
 13. General Operative w Geraghty Joinery, Claregalway – bez wymagań.
 14. Cell Team Lead Panel w Medtronic, Galway, minimum 1 rok doświadczenia w firmie medycznej, biegły angielski. Sprawdź szczegóły.
 15. Pre-load Warehouse Operative w UPS, Galway, Shifts: 5:00 – 9:00 od poniedziałku do soboty, wymagany biegły angielski. Aplikuj.
 16. Production Operators i Manufacturing Engineer w Advant Medical, Parkmore, Galway, wyślij cv na careers@advantmedical.com żeby aplikować

Jeśli żadna z tych ofert nie jest dla Ciebie sprawdź podobne wpisy na naszej stronie. Upewnij się też, że śledzisz nas na Facebooku.

 

rekrutacja w galway

Kategorie : Praca w Galway