Praca za €2,000 tygodniowo dla Royal Caribbean International

Galway.pl 11 lutego 2019 Brak komentarzy

Praca za €2,000 tygodniowo dla Royal Caribbean International

Czy chcesz zarabiać €2,000 tygodniowo i zobaczyć lodowce na Alasce, pływać po norweskich rzekach i podróżować miejskim tramwajem po Dubaju? Pewnie że chcesz i nawet możesz ale oczywiście jest haczyk.

Wymarzoną pracę zdobędzie zwycięzca konkursu, a zatrudnienie potrwa zaledwie kilka tygodni.

Royal Caribbean International właśnie rozpoczęła poszukiwania łowcy przygód, który otrzyma wynagrodzenie w wysokości €6,850 za trzy tygodnie spędzone na podróżach po Japonii, Alasce, Europie i Bliskim Wschodzie.

Podróżnik będzie szukał niezwykłych wrażeń w zapierających dech w piersiach miejscach, w tym na prywatnej wyspie na CocoCay na Karaibach, udostępniając zdjęcia na Instagramie, Insta Stories i IGTV.

Jak aplikować do pracy marzeń?

Wystarczy publikować swoje najciekawsze zdjęcia z podróży na Instagramie tagując za każdym razem @RoyalCaribbeanUK i #ShoreExplorer.
Termin składania „podań” mija 1 marca 2019 roku, a zwycięzca zostanie wybrany przez jury składające się z podróżników i influencerów z laureatem poprzedniej edycji konkursu na czele.

Jakie wymagania stawia organizator przed kandydatami?

Aplikanci powinni mieć ukończone 21 lat, mieszkać na stałe w Wielkiej Brytanii lub Irlandii, posiadać ważny paszport i mieć możliwość zostawienia swojego codziennego życia na okres trzech lub czterech tygodni z rzędu między majem a sierpniem tego roku.

Royal Caribbean szukają osoby z pasją do podróży, odkrywania i poszukiwania nowych niezwykłych przygód na całym świecie, która posiada umiejętność dzielenia się swoimi wrażeniami w internecie.

Royal Caribbean to według Irish Independent’s Reader Travel Awards 2019 ulubiona linia oferująca rejsy turystyczne Irlandczyków. W swojej flocie ma największy statek wycieczkowy na świecie „Symphony of the Seas”, wyposażony między innymi w 4 baseny i 10 piętrową zjeżdżalnię na morzu Ultimate Abyss.

Szczegóły tej niebywałej oferty znajdziecie na stronie RoyalCaribbean.


Kategorie : Blog