Witamy, Gość

TEMAT: sposoby na grzyba

sposoby na grzyba 9 miesiąc 2 tygodni temu #24786

• ja Avatar
  • ja
hej macie jakies pomysły co mozna kupic na grzyba w domu cieknie mi z sufitu w paru miejscach był ktos sprawdzac nic na dachu nie ma pokoje dzien w dzien sa wietrzone ubikacja mokra Na płytach od szafek osiada plesn apartament jest nowy i na pietrze czy jest cos dobrego co zbiera ta wode?Wiem ze sa maszyny ale to pobiera duzo pradu spray i farbe tez juz przerabiałam .Ogolnie przez 2 lata było ok a teraz tragedia jednak bardzo lubie to miejsce i nie chce sie przeprowadzac .Prosze o porady co wy stosujecie ?

sposoby na grzyba 9 miesiąc 2 tygodni temu #24787

• ja Avatar
  • ja
ja stosyje wyprowadzke. raz wprowadzony do domu grzyb zostaje tam na wieki. wszelkie srodki tylko tuszuja problem a nie rozwiazuja go. jesli chcesz nabawic sie chorob ale mieszkac w fajnym domku to twoj wybor:)

sposoby na grzyba 9 miesiąc 2 tygodni temu #24791

• Anonim Avatar
  • Anonim
na grzyba nie ma rady ,na plesn owszem -stosuje "mould spray" kupisz go w kazdym sklepie malarskim koszt ok 5euro. psikam tam gdzie pojawila sie plesn przewaznie kolo okien i juz nigdy nie pokazue sie w tym samym miejscu ,problem jest tylko taki ze jak masz dzieci to musisz sie wyeksmitowac na 48 h z domku .
u ciebie sprawa wyglada powaznie ,uwazaj zeby podmokly sufit nie spadl ci na glowe . u znajomych zapadl sie caly suit w salonie wlasnie z takiego powodu .

sposoby na grzyba 9 miesiąc 1 tydzień temu #24792

• karin Avatar
  • karin
ja proponuje b szybka ewakuacje bo spreje, farby itp. tylko zakrywaja plesn a problem pozostaje. gdzies musi byc cos nie tak z budenkiem, moze osiada jesli na dachu nic nie widac i wczesniej bylo ok. jesli masz dzieci to uwazaj moga sie nabawic astmy i ciagle chorowac, zreszta dla doroslych tez jest niebezpeczny. generalnie odradzam mieszkanie w 'podmoklych warunkach'. grzyb jak raz przyjdzie to juz nigdy nie wyjdzie!

sposoby na grzyba 9 miesiąc 1 tydzień temu #24793

• ja Avatar
  • ja
mieszkałam juz w wielu domach w Galway i jak na razie ten był najlepszy .

sposoby na grzyba 9 miesiąc 1 tydzień temu #24794

• Anonim Avatar
  • Anonim
karin napisał:
ja proponuje b szybka ewakuacje bo spreje, farby itp. tylko zakrywaja plesn a problem pozostaje. gdzies musi byc cos nie tak z budenkiem, moze osiada jesli na dachu nic nie widac i wczesniej bylo ok. jesli masz dzieci to uwazaj moga sie nabawic astmy i ciagle chorowac, zreszta dla doroslych tez jest niebezpeczny. generalnie odradzam mieszkanie w 'podmoklych warunkach'. grzyb jak raz przyjdzie to juz nigdy nie wyjdzie!
wcalnie nie zgadzam sie z ta opinia ,grzyba da sie zlikwidowac ja mialam w domku problem , zamowila mi landlordka ekipe , przyjechali i zlikwidowali , ona ocieplila sciany zewnetzne i dach , najwazniejsze !!wyczyscila rynny i juz od dwoch lat nic nie powrocilo . trzeba sie dogadac z wlascicielem ,bo to kosztowna sprawa , nie pakuj kasy w nie swoje.

sposoby na grzyba 9 miesiąc 1 tydzień temu #24795

• ja Avatar
  • ja
ja napisał:
chcesz naprawde fajny dom, suchy, cieply, przytulny? wlasnie taki bede opuszczala bo wyjezdzam z Galway. Jakby co daj znac 0858317250

sposoby na grzyba 9 miesiąc 1 tydzień temu #24796

• Kornel Avatar
  • Kornel
  • Expert Boarder
  • Oklaski: 5
To teraz konkretnie, kup w sklepie z materiałami budowlanymi szkło wodne, to środek którym malujesz tylko miejsca pojawienia się grzyba, oczywiście po uprzednim jego usunięciu środkiem grzybobójczym. po wyschnięciu malujesz farbą i spokój na 3- 4 lata. Jeżeli grzyb jest w ścianie dłużej niż 5 lat, niestety czynność należy powtórzyć kilkakrotnie. Ja u siebie zlikwidowałem "paskudę" za drugim razem, i teraz mieszkam już 8 rok i jest ok. Powodzenia.

sposoby na grzyba 9 miesiąc 1 tydzień temu #24798

ja napisał:
ja napisał:
chcesz naprawde fajny dom, suchy, cieply, przytulny? wlasnie taki bede opuszczala bo wyjezdzam z Galway. Jakby co daj znac 0858317250
Nieaktualne już :)

sposoby na grzyba 9 miesiąc 1 tydzień temu #24800

• Anonim Avatar
  • Anonim
zupa grzybowa

sposoby na grzyba 9 miesiąc 1 tydzień temu #24816

• anel Avatar
  • anel
Nie zgadzam sie z taka praktyka. Gdy grzyb sie pojawia to cos jest na rzeczy, w wiekszosci jakas wada domu itp. samo 'zalepienie' grzyba nic nie daje. Ja tak zrobilam pomalowalam sciany taka farba, owszem nie wyszedl juz w tych miejscach ale pojawil sie...na podlodze w szafach! Zzarl doslownie wykladzine. Grzyb jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia. Szczegolnie dla malych dzici. Moje ciagle chorowaly. Doradzam wyprowadzke.

sposoby na grzyba 9 miesiąc 1 dzień temu #24873

• ja Avatar
  • ja
Kornel napisał:
To teraz konkretnie, kup w sklepie z materiałami budowlanymi szkło wodne, to środek którym malujesz tylko miejsca pojawienia się grzyba, oczywiście po uprzednim jego usunięciu środkiem grzybobójczym. po wyschnięciu malujesz farbą i spokój na 3- 4 lata. Jeżeli grzyb jest w ścianie dłużej niż 5 lat, niestety czynność należy powtórzyć kilkakrotnie. Ja u siebie zlikwidowałem "paskudę" za drugim razem, i teraz mieszkam już 8 rok i jest ok. Powodzenia

Zna ktoś może angielską nazwę "szkła wodnego" ?
Time to create page: 0.163 seconds

DOŁĄCZ DO NAS:

We use cookies to improve our website and your experience when using it. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our Privacy Policy.

I accept cookies from this site