Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: Mieszkanie socjalne

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31655

• karol
  • karol Avatar
Dostalem propozycje otrzymania domu socjalnego,ale go nie chce,dlaczego , travelsi, patologia itd. Moje pytanie , ile razy moge odmowic ??? jakie argumenty moge podac??? mam im powiedziec ze moje nastoletnie corki do Polski uciekna jak by mialy tam zamieszkac, czy zabiora mi dodatek do mieszkania? czy wogole mozna odmowic.dziekuje za odpowiedzi ;)

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31656

• hej
  • hej Avatar
nie mów absolutnie ze ci dzieciaki do Polski uciekna bo podważysz zasadność wszystkiego od zasiłku począwszy :)

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31657

• xx
  • xx Avatar
Masakra jakas, nieroby na socjalu wybrzydzaja ze domy daja za free. Jak bys mial zaplacic za dom 150k i na to ciezko zapracowac to bys inaczej spiewal. Twoje dziecie powinny wrocic do PL...i tak z nich nic dobrego nie wyrosnie widzac przyklad dawany przez rodzicow...kolejne darmozjady do utrzymnia beda...

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31658

• karol
  • karol Avatar
Czytaj zebys zrozumial, nie ublizaj mi i moim dzieciom,nie znasz mnie ani mojch dzieci,milego dnia.

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31659

• karol
  • karol Avatar
dzieki

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31669

• :)
  • :) Avatar
a ja myslalem ze to sie nie zdaza ze daja domy za darmo:)milo wiec poczekam sobie tez:)

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31671

• wujek Adik
  • wujek Adik Avatar
Nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie :laugh: :lol:

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31672

• wujek Adik
  • wujek Adik Avatar
xx napisał:
Masakra jakas, nieroby na socjalu wybrzydzaja ze domy daja za free. Jak bys mial zaplacic za dom 150k i na to ciezko zapracowac to bys inaczej spiewal. Twoje dziecie powinny wrocic do PL...i tak z nich nic dobrego nie wyrosnie widzac przyklad dawany przez rodzicow...kolejne darmozjady do utrzymnia beda...
nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie :laugh: :lol:

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31680

• odpowiedz na pytanie
  • odpowiedz na pytanie Avatar
'So according to the guidelines, unless this is your second refusal of social housing in 12 months, then you shouldn't be refused rent allowance.'

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31681

• Ja
  • Ja Avatar
slyszalam ze nie można już odmawiać ale nie dziwie ci sie sama czekam z niecierpliwoscią ale na tej dzielnicy to tez bym nie chciała mieszkać Nie rozumie co niektórych ludzi ja i maz pracowaliśmy jak ubiegalismy sie o mieszkanie wiec to nie sami ludzie na socjalu dostają do tego kto wam dał takie informacje ze te domy sa za darmo płacisz co tydzien czynsz ale mniejszy niż jakbyś miał wynająć taki np dom .Sama z miła chęcią poczekam bo jak mam placic przykładowo 800 za 2 pokoje to lepiej placic 200 za 3 prawda ?Dodam ze cieżko mi odłożyć pere tysięcy euro zeby dostać kredyt skoro razem z mężem pracując zarabiamy 600 e przy 2 dzieci ,czynsz ,rachunki itp i tak go nie dostaniemy bo maz ma kontrakt który mówi ze ma zagwarantowane 15h tygodniowo.Drodzy Państwo trzeba sie ratować jak tylko można

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31682

• kk
  • kk Avatar
skoro we dwojke zarabiacie 600e dlaczego zadne z was nie sprobuje znalesc lepszej pracy ?? Jest sporo ofert w Galway, w niejednej fabryce w Galway jestes w stanie zarobic 500e/tyd ( oczywiscie z nadgodzinami) . Jak mozna siedziec i narzekac ze sie ma malo bez proby zmiany czegokolwiek ?

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31683

• nerwowy
  • nerwowy Avatar
jak narazie to tylko ty tutaj narzekasz,a jak nie masz nic konkretnego do napisania na temat to morda w kubel aha i jeszcze jedno nie zapomniales czasem odebrac swojego rent allowance w tym tygodniu,bo pewnie tez czekasz na chalupe i zal ci dupe sciska ze inni juz dostali a ty ju z siedem albo wiecej lat czekasz

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31684

• ala
  • ala Avatar
kk napisał:
skoro we dwojke zarabiacie 600e dlaczego zadne z was nie sprobuje znalesc lepszej pracy ?? Jest sporo ofert w Galway, w niejednej fabryce w Galway jestes w stanie zarobic 500e/tyd ( oczywiscie z nadgodzinami) . Jak mozna siedziec i narzekac ze sie ma malo bez proby zmiany czegokolwiek ?
a mozna sie zapytac w ktorej fabryce przyjmuja? Moj maz szuka pracy , obecnie pracuje ale za minimum, slyszslam ze Ciezko sie dostac. Dziekuje za odpowiedz

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31686

• kk
  • kk Avatar
ala napisał:
kk napisał:
a mozna sie zapytac w ktorej fabryce przyjmuja? Moj maz szuka pracy , obecnie pracuje ale za minimum, slyszslam ze Ciezko sie dostac. Dziekuje za odpowiedz
Zimmer, Cregana i Merit Medical

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31689

• Merit :)
  • Merit :) Avatar
W Mericie po półtorej roku osiągasz na dniówce stawkę maksymalną ~400€/tydz na rękę.

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31690

• kk
  • kk Avatar
zawsze jakis progres jest porownojac do 300e tyg :) a po drugie mozna zdobyc doswiadzenie w Mericie i aplikowac gdzie indziej. Co ja tam wiem przeciez lepiej siedziec i czekac na darmowy dom i doplaty z socjala.

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31691

• hej
  • hej Avatar
doświadczenie w Mericie ..cóż za ambicja

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31694

• mieszkanie
  • mieszkanie Avatar
niezła alternatywa: albo bierzesz w slumsach z ciapatymi, , śmierdzielami ,muslimami, albo co gorsza, z polaczkami bachorowo-psiarskimi(jak ktoś nie wie o co chodzi, to wyjaśniam:dzieciaczki wrzeszczą, a mamusie się cieszą,kundle szczekają, a mamusie się dalej cieszą, że dziecko tak fajnie się bawi i rozwija..NO I JAK TU ODMÓWIĆ?

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31695

• kk
  • kk Avatar
jezeli ktos mysli ze dostanie social housing w prestizowej dzielnicy zamieszkanej przez srednia klase to zycze powodzenia....pasozyty powinny zyc z innymi pasozytami...to jest moje zdanie

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31696

• ja
  • ja Avatar
kk napisał:
Majac dwojke dzieci trzeba placic za przedszkole jak bys troche myslal/Ła to bys wiedzial na to samo wyjdzie jesli oplacisz wszystko a nie widzisz dzieci

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31697

• kk
  • kk Avatar
TEz mam dzieci i tez sa w przedszkolu wiec wiem co to za bol oddac 2/3 pensji zony za opieke nad dziecmi.

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31698

• Ja
  • Ja Avatar
kk napisał:
TEz mam dzieci i tez sa w przedszkolu wiec wiem co to za bol oddac 2/3 pensji zony za opieke nad dziecmi.
wiec jak widac lepiej Kiev 600 I widziec swoje dzieci niz zapierniczac caly dzien zeby zarobic na przedszkole

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31699

• karol
  • karol Avatar
nie mierz wszystkich jedna miara,czas i Tobie pokarze gdzie Twoje miejsce,powodzenia w zyciu prywatnym jak i zawodowymkk napisał:
jezeli ktos mysli ze dostanie social housing w prestizowej dzielnicy zamieszkanej przez srednia klase to zycze powodzenia....pasozyty powinny zyc z innymi pasozytami...to jest
moje zdanie

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31700

• karol
  • karol Avatar
mieszkanie napisał:
niezła alternatywa: albo bierzesz w slumsach z ciapatymi, , śmierdzielami ,muslimami, albo co gorsza, z polaczkami bachorowo-psiarskimi(jak ktoś nie wie o co chodzi, to wyjaśniam:dzieciaczki wrzeszczą, a mamusie się cieszą,kundle szczekają, a mamusie się dalej cieszą, że dziecko tak fajnie się bawi i rozwija..NO I JAK TU ODMÓWIĆ?
Dziekuje za szczerosc :woohoo:

Mieszkanie socjalne 2 lata 9 miesiąc temu #31708

• kk
  • kk Avatar
Ja napisał:
kk napisał:
wiec jak widac lepiej Kiev 600 I widziec swoje dzieci niz zapierniczac caly dzien zeby zarobic na przedszkole
tylko ze przedszkole sie konczy po jakims czasie a ty masz dalej prace w ktorej pewnie juz wiecej zarabiasz niz najnizsza krajowa, dzieci mowia plynnie w jez. angielskim w szkole i nie sa wyobcowane poniewaz pobyt w przedszkolu im dobrze zrobil.
Wyprzedzajac dalsze wypowiedzi....nie nie szkoda mi oddac dzieci pod opieke w przedszkolu bo moje dziaciaki to po porstu uwielbiaja..nie ma dnia zeby sie nie cieszyly ze ida sie bawic z reszta dzieciakow...A widzac dzieciaki wyslane w ostatnim roku do przedszkola..wspolczuje...czesc z nich totalnie wyobcowana, zero jezyka i zero komunikacji z reszta rowiesnikow....Wiec wole oddac 3/4 pensji zony i byc pewnym ze maluchy beda sobie dobrze radzic w szkole

Mieszkanie socjalne 2 lata 8 miesiąc temu #31937

• Ha
  • Ha Avatar
karol napisał:
Dostalem propozycje otrzymania domu socjalnego,ale go nie chce,dlaczego , travelsi, patologia itd. Moje pytanie , ile razy moge odmowic ??? jakie argumenty moge podac??? mam im powiedziec ze moje nastoletnie corki do Polski uciekna jak by mialy tam zamieszkac, czy zabiora mi dodatek do mieszkania? czy wogole mozna odmowic.dziekuje za odpowiedzi ;)
Hej zastanawiam sie czy wzieles to mieszkanie ,jesli tak to jak dlugo czekales na Ich decyzje po zlozeniu dokumentow ?

Mieszkanie socjalne 2 lata 8 miesiąc temu #31983

• mkol2nik
  • mkol2nik Avatar
Przepraszam bez urazy ale wiekszosc Polakow uwaza tutejsze fabryki za synonim czegos lepszego.Czuja sie dumni a ja tutaj wyciagam przy dwoch pracach i 45 h/tyg. 430e na reke.A tak na marginesie pracowalem w 20 roznych fabrykach w Holandii w latach 2001-2007 i czy mam sie czuc lepszym czlowiekiem?

Mieszkanie socjalne 2 lata 8 miesiąc temu #31984

• bogo
  • bogo Avatar
jak czytam twoja wypowiedz,to do gardlabym wskoczyl,masz zero doswiadczenia z zycia,bodajbys raz prace stracil,ja nie pisze o sobie,ale??! jezeli ktos jest tutaj tyle lat?? to lepiej ,ze dostanie socjalny Dom a po paru latach moze wykupic za 40 procet na wlasnosc ,,hehehe polaczki,guwniarze zawistni to pisza!!!

Mieszkanie socjalne 2 lata 8 miesiąc temu #32005

• karol
  • karol Avatar
Odmowilem i nie zaluje,bo nic nie stracilem i nie zyskalem

Mieszkanie socjalne 2 lata 8 miesiąc temu #32006

• karol
  • karol Avatar
Hej zastanawiam sie czy wzieles to mieszkanie ,jesli tak to jak dlugo czekales na Ich decyzje po zlozeniu dokumentow ?
Odmowilem ze wzgledu na dzieci,nic nie zyskalem i nic nie stracilem :)

Mieszkanie socjalne 2 lata 8 miesiąc temu #32010

• Ha
  • Ha Avatar
karol napisał:
Odmowilem i nie zaluje,bo nic nie stracilem i nie zyskalem
Dzieki za info

Mieszkanie socjalne 2 lata 7 miesiąc temu #32112

• mmariuszm
  • mmariuszm Avatar
karol napisał:
Odmowilem ze wzgledu na dzieci,nic nie zyskalem i nic nie stracilem :)

Jak widać można w cywilizowany sposób załatwiać tego typu sprawy.

Mieszkanie socjalne 6 miesiąc 1 tydzień temu #34502

• dpd
  • dpd Avatar
:( :laugh: :woohoo: :woohoo:

Mieszkanie socjalne 6 miesiąc 1 tydzień temu #34503

• dpd
  • dpd Avatar
A to historia znalazł sie Polak który odmówił :woohoo:
Czas generowania strony: 0.183 s.