Witamy, Gość

TEMAT: European Health Insurance Card

European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17054

• Pati Avatar
  • Pati
Witam, czy ktos moze w tym roku podanie o wydanie European Health Insurance Card ?
Mam pytanie: ile sie na nia czeka? Dzieki

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17055

• Pati Avatar
  • Pati
Przepraszam za nieskladnego posta, zjadlam "skladal". ;)

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17059

• kkasia Avatar
  • kkasia
Ja składałam w zeszłym roku przez internet. Chyba dostałam karty w ciągu tygodnia, ale nie pamiętam dokładnie.

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17060

• ala Avatar
  • ala
Pati napisał:
Przepraszam za nieskladnego posta, zjadlam "skladal". ;)

SMACZNEGO KOCHANIE :cheer:

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17061

• Pati Avatar
  • Pati
kkasia napisał:
Ja składałam w zeszłym roku przez internet. Chyba dostałam karty w ciągu tygodnia, ale nie pamiętam dokładnie.

Super, dzieki.

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17062

• Ewela Avatar
  • Ewela
Na karte czekasz do dwóch tygodni wniosek mozna wypelnić on line pod warunkiem ze posiadasz np medical card,gp card itp.Jeśli chodzi o karte dla dziecka to niestety osobiście trzeba sie pofatygowac z dokumentem potwierdzajacym numer PPS .Jesli minela waznosc tez mozna ja odnowic on line pod warunkiem ze adres zamieszkania jest ten sam jesli nie to osobiscie trzeba pójść.

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17064

• Pati Avatar
  • Pati
Ewela napisał:
wniosek mozna wypelnić on line pod warunkiem ze posiadasz np medical card,gp card itp.Jeśli chodzi o karte dla dziecka to niestety osobiście trzeba sie pofatygowac z dokumentem potwierdzajacym numer PPS .Jesli minela waznosc tez mozna ja odnowic on line pod warunkiem ze adres zamieszkania jest ten sam jesli nie to osobiscie trzeba pójść.

Wniosek juz wyslalam, dzieki za info.

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17076

• DJ Avatar
  • DJ
moje dziecko ma mieć operacje w tutejszym szpitalu !!!:( czy na podstawie takiej karty mogę np. załatwić taką operację w PL lub Niemczech ???
dzięki z góry za odpowiedź.

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17078

• /*/ Avatar
  • /*/
Karta pokryje koszty na terenie Europy nagłe wypadki chorobowe nie wiem na co ma byc operowane twoje dziecko ale zawsze to moze byc nagły wypadek wymagajacy operacji :unsure:

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17079

• kamil1980 Avatar
  • kamil1980
  • Junior Boarder
  • Oklaski: 1
dj
moja córka miala operacje tutaj i wiem jak to wyglada powiem szczerze ze warunki tutaj a w pl bez porównania

my bylismy w dublinie w szpitalu dzieciecym obsuga i troska o dziecko 100000%

balem sie ale troska i pomoc we wszystkim mi bardzo pomogla także żadnej pl tutaj bedziesz miał napewno lepiej

pozdrawiam

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17090

• ala Avatar
  • ala
DJ napisał:
moje dziecko ma mieć operacje w tutejszym szpitalu !!!:( czy na podstawie takiej karty mogę np. załatwić taką operację w PL lub Niemczech ???
dzięki z góry za odpowiedź.

Sa dwie mozliwosci skorzystania z tej karty. Pierwsza, o ktorej juz ktos wspomnial - przy naglych wypadkach. Druga zas, jesli np. w Irlandii sluzba zdrowia nie jest wstanie udzielic danego serwisu (np. z braku mozliwosci, personelu lub baaardzo dlugi czas oczekiwania zagrazajacy zdrowiu) a konsultant lekarz specjalista podpisze odpowiedni formularz, wtedy mozna wybrac inny kraj unii europejskiej, w ktorym mozna wykonac np. zabieg. Jednak z mojego doswiadczenia wiem, ze lekarze podpisuja to dosc niechetnie. Zawsze jednak warto sprobowac.

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17091

• DJ Avatar
  • DJ
Dzięki za rady nie jest to przypadek nagły a i też są ku temu warunki operacji w Ie tak po prostu szukam lepszego zła dla mojej córeczki która jak skończy 2 latka będzie krojona w Galway to już za pół roku podobno pan prof który to ma robić jest najlepszy w Ie ? chodzi o bioderko dysplazja leczy ją od roku i nie dał rady nic zrobić 4 miesiące w gipsie nie pomogły więc trochę wątpię w niego name MR CURTIN z Merlin Park University Hospital

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17116

• ala Avatar
  • ala
Bardzo ci wspolczuje z powodu coreczki. Nasza tez miala problem z bioderkiem ale na cale szczescie polecielismy do Polski rozpoczelismy leczenie i jak miala rok wyszla z tego! A tu, szkoda gadac 4 mc czekalismy na usg po czym bylo 'no problem not to bad'. Myslalam, ze zemdleje, totalne ignoranctwo. Ten ich brak profilaktyki i zainteresowania owocuje potem koszmarem dla dziecka, jak zaczyna chodzic to juz jest za pozno... Coz moge ci poradzic... nie znam tego lekarza ale wiem ze ortopedia nie jest na zastraszajacym tutaj poziomie (w ptrzeciwienstwie do onkologi czy udarow ktore sa super). Ciekawe jest czy on jest ortopeda wogole dzieciecym?! Generalnie temat bioderek i konczyn u dzieci tutaj to jakies nieporozumienie. Jesli macie pieniazki i znacie dobrego polskiego ortopede to moze zastanowcie sie nad ta obcja...
Pozdrawiam

O:European Health Insurance Card 2 lata 3 miesiąc temu #17135

• kamil1980 Avatar
  • kamil1980
  • Junior Boarder
  • Oklaski: 1
jak w galway nie ma dobrego specjalisty porozmawiajcie z gp o skierowanie do Our Lady's Children's Hospital, Crumlin w dublinie

szpital typowo dzieciecy z obsluga w stosunku do dzieci perfekcyjną

córka miala nawet tłumaczone na zabawkach jak bedzie operacje wygladala narkoza itp żeby sie nie stresowała

specjalistów też maja i jest kilku polaków pracujacych tam jako lekarzy
Ostatnio zmieniany: 2 lata 3 miesiąc temu przez kamil1980.
Time to create page: 0.171 seconds

DOŁĄCZ DO NAS:

We use cookies to improve our website and your experience when using it. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our Privacy Policy.

I accept cookies from this site