Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Tanie ubezpieczenie samochodu.

Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 8 miesiąc temu #1588

• patrycjadre
  • patrycjadre Avatar
Witam.
Czy ktos moglby mi polecic firme gdzie moglabym tanio ubezpieczyc samochod? Mam prawko - provisional i ponad 25 lat, samochod fiat punto 2000, 1.2.
Wycena z "axy" wynosi ok 1300 euro rocznie. Wydaje mi sie, ze to troche drogo.
Bede wdzieczna za jakies wskazowki.
Patrycja

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 8 miesiąc temu #1591

• m
  • m Avatar
Dzisiaj z rana znajdowalem sie w tym samym punkcie co Ty, ubezpieczenie w Axa konczy mi sie za miesiac, wyslali mi znizki i......moje ubezpieczenie w porownaniu do roku wczesniej podskoczylo o 100E ( do 1340E). Chwycilem za tel...zaczalem szukac firmy, ktora zejdzie z ubezpieczenia, potrzebuje tylko Third Part nic wiecej bo tanie autko a i tak claima nie zglosze bo nie ma sensu ( zglosilem 2 lata temu, nie dosc ze 40% znizek poszlo to od 2 lat wysokie ubezpieczenie). Mam 28l prawko od 2lat pelne autko 1.6 import, znalazlem ubezpieczenie third part w Tesco Insurance za.....520E ( mi to wystarczy, zalezy mi na dysku i na oc). Wiec odsylam do tesco insurance.

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 8 miesiąc temu #1597

• oh
  • oh Avatar
no to tak rok temu w axa placilismy 2300 za niepelne ubezpieczenie to jest third part! wyslali mi pismo tez miesiac temu ze bedziemy placic 2000 takie znizki hehehe. kolega polecil mi firme Consulting Service on jest tam ubezpieczony tzn oni nie sa firma ubezpieczeniowa tylko brokerem niepamietam nazwy ubezpieczalni no ale jaka roznica 980e na rok. I wbrew opiniom innych nie ma zadnych problemow w razie wu.

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 8 miesiąc temu #1640

• patrycjadre
  • patrycjadre Avatar
dzieki wielkie. wlasnie zrobilam sobie wyene online w tesco insurance i wyszlo mi 330 euro. W sumie 1000 euro roznicy niz w Axie. Az nie moge w to uwierzyc.

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 8 miesiąc temu #1934

• womatrix
  • womatrix Avatar
Witam podaje numer do taniej ubezpieczalni 065-6841766 obsluga rowniez w jezyku polskim pozdrawiam

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 8 miesiąc temu #1945

• patrycjadre
  • patrycjadre Avatar
Przepraszam a jaka nazwa ubezpieczalni?

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 5 miesiąc temu #2601

• damiano
  • damiano Avatar
szkoda że nie wzięłaś samochodu np z tatą jako współwłaściciela oc jest wtedy taniutkie jak barszcz

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 5 miesiąc temu #2604

• sara
  • sara Avatar
proponuje polish consulting servis na taum road taniutko i szybko

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 5 miesiąc temu #2699

• Monika
  • Monika Avatar
Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego na stronach tanich ubezpieczeń po wypełnieniu formularza nigdy nie pojawia się informacja ile dokładnie zapłacę? no tesco

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 5 miesiąc temu #2701

• bogaty
  • bogaty Avatar
zaś kolejna która szuka taniego ubezpieczenia,a potem taka jedna z druga wjadą człowiekowi w dupe i czekaj i sie martw czy ci zapłacą za szkode

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 5 miesiąc temu #2731

• ewa
  • ewa Avatar
to przesiądz sie na rower albo na deskorolke kobiety sa zdecydowanie lepszymi kierowcami niz męzczyzni i dlatego moga sobie pozwolic na tanie ubezpieczenia bo dla nas auto to po prostu przedmiot który nam ułatwia zycie a nie gadzet zwiększający ego

O:Tanie ubezpieczenie samochodu. 7 lata 5 miesiąc temu #2767

• monisiak6
  • monisiak6 Avatar
prawda
Ostatnio zmieniany: 7 lata 5 miesiąc temu przez monisiak6.

Tanie ubezpieczenie samochodu. 3 miesiąc 1 tydzień temu #34505

• Adi Nowak
  • Adi Nowak Avatar
Zdecydowanie powinnaś wziąć samochód z ojcem jako współwłaścicielem, jest wtedy dużo taniej (przynajmniej, dopóki nie narobisz sobie swoich zniżek). Ja tak zrobiłem i ubezpieczenie wyszło mnie duuużo taniej, a wykupiłem je w Hestii.
Czas generowania strony: 0.146 s.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem