Witamy, Gość

TEMAT: bank holiday

bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10207

• joanna Avatar
  • joanna
hej czy ktos moze mi pomoc odnosnie bank holidaya
pracuje od poniedzialku do soboty zazwyczaj ma 1 dzien offa w zaleznosci od ruchu albo pon-sroda jestem fryzjerka Moj szef wywyiesil kartke ze placi tylko za 26 grudnia a wtorek 27 grudnia to nie bank holiday to samo dotyczy nowego roku Sprawdzlam a irlandzkim kalendarzu a tam napisane jest ze jest to bank holiday W jaki sposob moge uzyskac te pieniadze?

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10208

• joanna Avatar
  • joanna
czy pieniazki naleza mi sie normalnie jak za caly tydzien pracy ?dodam tylko ze tydzien rozliczeniowy jest od soboty do piatku i piatek jest dniem w ktrorym wplywaja pieniadze na konto i dostaje peyslipa

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10210

• dominika Avatar
  • dominika
hej ja mam ten sam problem i mam spadac tak mi powiedzila i ze to ona decyduje czy placi Jesli nie placi powinien byc dodatkowy dzien do wakcji ale oczywiscie tez nie mam Nie wiadomo nawet gdzie to zglosci anonimowo zeby pracy nie stracic a dostac to co sie nalezy !!!!!! irlandzkie wyzyskiwacze

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10211

• Halina z Lublina Avatar
  • Halina z Lublina
se dziołchy wezta i se sprawdzcie co wam sie nalezy http://www.citizensinformation.ie/pl/employment/employment_rights_and_conditions/leave_and_holidays/public_holidays_in_ireland.html
nawet po naszemu pisza :woohoo:

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10222

• polonez Avatar
  • polonez
Bank holyday w tym roku wypada 25 i 26 grudnia, czyli w niedziele i poniedziałek w dwa okresy rozliczeniowe wypłat. Te dwa dni musisz mieć płatne. Niech żaden smród nie pociska ciemnoty i niech nie ustala własnego prawa. Nie dajcie sie, nie jesteście głupimi polaczkami. Zgłoście problem gdzie należy. Takie rzeczy trzeba tępić w zarodku.

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10223

• pola Avatar
  • pola
polonez napisał:
Bank holyday w tym roku wypada 25 i 26 grudnia, czyli w niedziele i poniedziałek w dwa okresy rozliczeniowe wypłat. Te dwa dni musisz mieć płatne. Niech żaden smród nie pociska ciemnoty i niech nie ustala własnego prawa. Nie dajcie sie, nie jesteście głupimi polaczkami. Zgłoście problem gdzie należy. Takie rzeczy trzeba tępić w zarodku.

a co w przypadku hotelu ktory zamyka sie na okres od 23do 28 wlacznie??

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10230

• polonez Avatar
  • polonez
tzn? Musi Ci zapłacić za te dwa dni, jeśli o to chodzi.

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10231

• Radosna Avatar
  • Radosna
Pola - Zamknięty czy nie - muszą zapłacić... mój płaci! :)

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10239

• pola Avatar
  • pola
Radosna napisał:
Pola - Zamknięty czy nie - muszą zapłacić... mój płaci! :)

w takim razie moj tez zaplaci:) juz ja sie o to postaram:)

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10246

• martyna Avatar
  • martyna
ok wszyscy madrzy ale co zrobic jesli pracodawca nie zaplaci?
gdzie to jakos anonimowo zglosic zeby pracy nie stracici?

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10247

• joanna Avatar
  • joanna
podbijam temat jestem fryzjerka pracuje 0d 19 grudnia do 24 grudnia pozniej wracamy do pracy w srode W poniedzilaek nam zaplaci bo bank holiday a wtorek 27 grudnia juz nie i co z tym fantem zrobic

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10256

• pola Avatar
  • pola
martyna napisał:
ok wszyscy madrzy ale co zrobic jesli pracodawca nie zaplaci?
gdzie to jakos anonimowo zglosic zeby pracy nie stracici?

na stronie socjala jest anonimowe zglaszanioe:)

O:bank holiday 2 lata 9 miesiąc temu #10258

• Radosna Avatar
  • Radosna
Joanna - Bank holiday to 25 grudnia - Christmas Day i 26 grudnia St.Stephen's Day.
Jeśli zakład jest zamknięty 27 grudnia to już nic na to nie poradzisz. Według prawa pracodawca zobowiązany jest zapłacić za bank holiday'e i tyle. Ciesz się,że wracacie w środę,a nie np. za tydzień.
Time to create page: 0.169 seconds

DOŁĄCZ DO NAS:

We use cookies to improve our website and your experience when using it. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our Privacy Policy.

I accept cookies from this site