Dziś chciałabym przedstawić salon, który rozpoczął działalność niewiele ponad rok temu - we wrześniu 2008. Mimo krótkiego stażu może się poszczycić rzeszą wiernej klienteli. Mowa tu o mieszczącym się pod adresem 37 Eyre Square salonie Prestige.
Godziny otwarcia
Fryzjer: poniedziałki - soboty 10 - 18, czwartki i piątki 10 - 20, niedziela 12 - 19
Kosmetyczka: poniedziałki - soboty 10 - 18, czwartki - piątki 10 - 19.
Solarium: poniedziałki - piątki 10 - 21, sobota 10 - 19, niedziela 12 - 19
Numer telefonu: 091- 89- 57- 57
Adres www: www.prestigesalon.ie
Właścicielami salonu są Monika i Sam Madigan.
Monika prowadzi recepcję oraz zajmuje się solarium.
W ofercie salonu znajdują się 3 solaria: dwie stojące tuby, oraz jedno leżące .Ciekawostką i nowością jest to ,że jedno z solariów wyposażone jest w płytę wibracyjną ,co oznacza, że w trakcie opalania możemy się jednocześnie poodchudzać.Dwa w jednym -fajne rozwiązanie dla osób z małą ilością wolnego czasu. Solaria firm Alisun i Bodyvave wyposażone są w dodatkowe lampy na twarz, wentylację, a wysokiej mocy lampy wymieniane są co trzy, cztery miesiące.Na miejscu możemy się zaopatrzyć w kosmetyki do, jak i po opalaniu firm Onyx i Supre.
Dla klientów solarium dostępne są karnety na 60, 120 i 180 minut. Po 60 minutach opalania klient dostaje 10 minut gratis.
Alternatywą dla osób, które nie mogą albo nie chcą korzystać z solarium jest opalanie natryskowe, które także znajduje się w jakże bogatej ofercie.
Akademię paznokcia prowadzi stylistka Aleksandra. Oprócz manicure i pedicure przedłuża Ona paznokcie metodą żelową i akrylową , a także zajmuje się ich zdobieniem. W zawodzie ma wieloletnie doświadczenie, co widać (potrafi wyczarować na paznokciach prawdziwe cuda). Ola posiada również tytuł instruktora i prowadzi również szkolenia z zakresu przedłużania i zdobienia paznokci.
Ciekawym zabiegiem, który proponuje Prestige jest threading - depilacja brwi nitką. Jest bardzo popularny ale także - z uwagi na to, że niewiele osób potrafi go wykonać - ekskluzywny zabieg.
Specjalistką od threadingu jest azjatka Meenu Puri.
Gabinet kosmetyczny prowadzi Rachel, która posiada międzynarodowe kwalifikacje CIDESCO i CIPTEC, a także spore doświadczenie zawodowe. Oprócz zabiegów na twarz firmy Dermalogica Rachel wykonuje specjalistyczne masaże lecznicze i sportowe.
Prestige w swojej ofercie oferuje też depilację woskiem na zimno i na gorąco.
W salonie fryzjerskim mamy do wyboru dwie doświadczone fryzjerki: Niamh i Janes. W ofercie gabinetu są zabiegi koloryzacyjne, korygujące kolor, pasemka, cięce, upięcia oraz modelowanie. Do zabiegów koloryzacyjnych używane są kosmetyki firmy Wella i Alphaphart, do pielęgnacji i stylizacji firmy Joico.
Wszystkie kosmetyki zarówno do pielęgnacji włosów, jak i twarzy możemy nabyć na miejscu.
Zabiegiem z bardzo imponującym efektem jest przedłużanie rzęs, którym zajmuje się Marta. Rezultaty są świetne, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość, gdyż jest to zabieg dwugodzinny.
Pomimo tak dużego wyboru, w salonie jest przestronnie, a atmosfera jest niekrępująca. Wiele zabiegów wykonywanych jest w osobnych pomieszczeniach, których jest tam sporo.
Dla klientów każdego miesiąca przewidziane są promocje oraz sezonowe upusty. Można też zakupić vouchery prezentowe.
Przykładowa promocja na miesiąc grudzień: solarium 0,80e za minutę, karnety 60 minut - 40 euro, farbowanie rzęs i brwi oraz regulacja 18 euro, opalanie natryskowe 30 euro, cięcie z modelowaniem 45 euro.
Naprawdę nie jestem w stanie w jednym artykule opisać wszystkich zabiegów. Jest z czego wybierać.
Ja na pewno na Sylwestra przedłużę sobie rzęsy hihi, polecam.
greenmile