Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
sobota, 22 marzec 2014 10:00

Polish Business Expo: Scrapbooking by Asica

Napisał

Kolejnym wystawcą z Polish Business Expo jest Scrapbooking by Asica prowadzone przez Alicję Asię Panewkę. Nazwa prowadzonej działalności zaczerpnięta została z techniki, jaką wykonywane są ręcznie robione kartki, albumy czy też pudełka. 7 lat doświadczenia Alicji owocuje przepięknymi pracami wykonywanymi na specjalne zamówienie klienta. W ofercie Scrapbooking by Asica znajdują się indywidualnie, spersonalizowane upominki na różne okazje: kartki, foldery na płyty cd, albumy, pamiętniki, kalendarze, pudełka i wiele innych. W ofercie są również produkty dla fotografów, księgi gości dla restauracji, czy też oprawki na vouchery dla różnych firm.

Oferta Scrapbooking by Asica jest skierowana dla klientów różnej narodowości i mieszkających w różnych krajach. Kartki wykonane przez Alicję były zamawiane nawet przez osoby mieszkające  w Afryce i Australii.

Wykonane prace można podziwiać na facebooku: www.facebook.com lub blogu: www.asica-scrap.blogspot.ie. Zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Alicją mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub korzystając z facebooka.

fot: Marzena Sułkowska