Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

środa, 09 kwiecień 2014 08:29

Polish Buisness Expo: Sweetland - kraina słodkości

Napisał

Sweetland - kraina słodkości to jednoosobowa firma prowadzona przez Irenę Klimas z Galway. Sweetland oferuje słodkości przygotowywane od początku do końca przez właścicielkę firmy. W ofercie można znaleźć babeczki, ciasteczka, ciasta, a szczegolnie torty urodzinowe, ślubne, komunijne, imieninowe i na każdą inną wyjątkową okazję. Ciasta powstają na bazie produktów dostępnych na lokalnym rynku, jak i również w polskich sklepach. Irena specjalizuje się w dekorowaniu wypieków masą cukrową fondantem oraz tworzeniu dekracji lukrem królewskim czy też kremem maślanym. Klienci mogą również zamówić ciasta z jadalnym wydrukiem przedstawionych zdjęć.

Firma powstała rok temu. Irena pieczeniem zajęła się kilka lat temu, kiedy została mamą. Zaczęło się od pieczenia ciasteczek w różnych kształtach i ich dekorowaniu. Następnie doszły ciasta i tory urodzinowe, które zadziwiały nie tylko wyglądem, ale również i smakiem. Początkowo wypieki te były robione dla rodziny i przyjaciół. To oni namówili ją do poszerzenia grona odbiorców i zaoferowania swoich przepysznych wyrobów wszystkim zainteresowanym. W taki sposób jak mówi sama Irena, 'potrzeba przerodziła się w zamiłowanie, zamiłowanie w pasję, a ta okazała się początkiem biznesu'. Dzięki profilowi na facebooku, ulotkom, reklamie na portalach polonijnych w Irlandii i głównie rekomendacji grono klientów Sweetland ciągle się poszerza. Klientelę stanowią głównie Polacy mieszkający w Irlandii. Irena czasem otrzymuje również zamówienia z Polski dla mieszkających tu rodaków.

Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie. Irena stara się, aby każdy nowy tort wyglądał inaczej niż pozostałe. W każdy wypiek wkłada dużo serca i zaangażowania, traktując go jak dzieło sztuki. Jak dodaje, 'zamówienia bardzo często mówią coś o osobie, dla której jest ono przygotowywane: co robi, co lubi, kim jest lub o czym marzy'. Smakowo każdy tort lub ciasto jest również dobierane do gustu klienta.

Dotychczasowe wypieki Sweetland - kraina słodkości, można zobaczyć na facebooku: https://www.facebook.com/SweetlandKrainaSlodkosci. Korzystając z facebooka lub dzwoniąc na numer telefonu: 085 722 4009 można również złożyć zamówienia i dowiedzieć się więcej o krainie słodkości.