Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
środa, 07 maj 2014 08:21

Polish Business Expo: Printout

Napisał

Kolejnym polskim biznesem, który przedstawimy w naszej serii jest Printout. Firma projektuje i drukuje małe formy wydruku, do jakich należą np. wizytówki, zdjęcia, ulotki, kartki okolicznościowe lub plakaty do rozmiaru A3, oraz wielkie formy wydruku, gdzie najczęściej spotykanymi produktami są canvas, banery, znaki, pull up’y, okleiny okienne i fototapety. Printout wykonuje również koszulki, pieczątki, naklejki, decale. Często zdarzają się im prototypy jakichś opakowań, nietypowych form reklam lub wykorzystujące różne formy druku w jednym projekcie.

Firma dysponuje najnowszym modelem cyfrowej drukarki przemysłowej Konica Minolta, ploterem solventowym ROLAND i jakością fotograficzną HP o polu zadruku do 60 cali. Printout gwarantuje najwyższą jakość usług za rozsądną cenę w bardzo przyzwoitym czasie obsługi. Firm działa na terenie całej Irlandii i chętnie podejmie współpracę z klientami biznesowymi... choć i klient indywidualny znajdzie wiele w ofercie Printout.

W przypadku profilu działalności firmy najskuteczniejszą formą reklamy są same produkty. Najwyższa jakość, profesjonalne doradztwo i branżowe materiałoznawstwo z każdego zadowolonego klienta przysparzają paru następnych. Do ich najliczniejszego grona należą firmy irlandzkie, choć polscy klienci też coraz częściej zaglądają do ich katalogu usług.

Więcej informacji o firmie i jej działalności można uzyskać pod numerem telefonu 021 487 56 62 lub pisząc maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..