Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

czwartek, 30 listopad 2017 14:43

Szpital z największą kolejką

Napisane przez Tesla

Zgadnijcie który szpital w Irlandii może się poszczycić najdłuższą listą oczekujących na przyjęcie? Oczywiście nasz Szpital Uniwersytecki.

Nie ma miejsca ani w szpitalu ani na izbie przyjęć. W całym kraju w szpitalnych placówkach brakuje wolnych łóżek, pielęgniarek i lekarzy. Przedstawiciel Tallaght Hospital mówi, że tylko kwestią czasu jest, kiedy ktoś w oczekiwaniu na pomoc... umrze.

Brak wystarczającej ilości personelu medycznego na ED w Galway sprawia, że departament przestaje być miejscem bezpiecznym. W ostatnim czasie dwie osoby przebyły atak serca w poczekalni szpitala co, wg James'a Grey'a, jeśli nic się nie zmieni, ma szansę się powtórzyć.

Jeśli tylko możecie unikajcie wizyty na emergency, oszczędzicie sobie dzięki temu wielu godzin oczekiwania, a ktoś, kto naprawdę potrzebuje natychmiastowej pomocy otrzyma ją na czas. Sama niedawno niepotrzebnie spędziłam w poczekalni kilka ładnych godzin. Nałykałam się przy okazji wszystkich istniejących na świecie zarazków, a gdy uporczywe kłucie w mostku po paru godzinach bezsensownego czekania ustało, wróciłam do domu.