Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

czwartek, 04 styczeń 2018 09:25

13 stycznia WOŚP zagra w Galway!

Napisane przez Paweł

Po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Galway! Już w sobotę 13 stycznia ruszamy z Wielkim Finałem.

Głównym organizatorem Sztabu nr 4362 jest 1 Polski Szczep Harcerski z Galway „Na szlaku”we współpracy z Mad Tunes Events.

Podobnie jak w zeszłym roku nasi wolontariusze będą zbierać pieniążki do puszek na ulicach Galway już od godz. 10.00 aż do zmroku.

Od godz. 12.00 zapraszamy na finałową imprezę w klubie The Loft na Bridge Street.

Tam na żywo wystąpią DJ Dziekan oraz zespół Zagrali i Poszli, który specjalnie na tą okazję przyleci z Polski. Inspiracją muzyków z ZiP jest szeroko pojęta wędrówka: folk, bluegrass, rock, ballada, poezja, góry, morze, dźwięki…

W programie są też pokazy taneczne grup z Raven Dance Studio oraz występ magika-iluzjonisty. Ważnym punktem programu będzie pokaz udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom, po którym będzie okazja, by samemu przećwiczyć na fantomach pod okiem wykwalifikowanych ratowników.

Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie pan Aleksander Doba - polski podróżnik, kajakarz, zdobywca i odkrywca. W 2015 roku zdobył tytuł „Podróżnika Roku” National Geographic i jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki wyłącznie dzięki sile mięśni. Liczymy, że dla wszystkich będzie to niezwykłe spotkanie.

Dodatkowo przez cały dzień będą prowadzone licytacje gadżetów WOŚP, voucherów i innych przedmiotów przekazanych nam przez sponsorów.

Szczegółowy program oraz bieżące informacje znajdą Państwo na naszej stronie FB - WOŚP Galway 2018 - The Great Orchestra of Christmas Charity Galway 2018.

Już teraz aż do dnia Finału można wrzucać pieniążki do naszych skarbon stacjonarnych, które są w większości polskich sklepów w Galway i nie tylko:

  • FOODLAND - Tuam Road
  • FOODLAND - Westside
  • FOODLAND - Doughiska
  • POLOSTORES - Tuam Road
  • POLOSTORES - Loughrea
  • AGA - Knocknacarra
  • ORLIK - Oranmore
  • LUNCH TIME - Tuam Road
  • POLSKA CHATKA - Athenry

Na koniec małe wyjaśnienie, dlaczego organizujemy Finał w sobotę 13 stycznia. Otóż zarząd Fundacji w Warszawie podjął decyzję, aby Sztaby zagraniczne zorganizowały Finał w swoich miastach w dzień poprzedzający 26. Finał, tj. 13 stycznia, by był czas na publikację naszych materiałów i efektywniejsze podsumowanie zbiórki zagranicznej.

Część Sztabów, w tym nasz, przychyliła się do tej prośby i stąd taka data.

Nie pozostaje nam już nic innego jak tylko gorąco zaprosić Państwa na nasze WIELKIE GRANIE W GALWAY!!! Kto wie, może razem pobijemy rekord z zeszłego roku?

Do zobaczenia! Sie ma!