Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
wtorek, 24 lipiec 2012 13:52

Autyzm – czy dotyczy również Ciebie?

Napisane przez Kontakt

Autyzm – czy dotyczy również Ciebie? Nie jesteś sam! GAP (Galway Autism Partnership) serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkania w gronie ludzi, z którymi można swobodnie o tym porozmawiać, podzielić się problemami, a także uzyskać informacje na temat dostępnych form wsparcia i pomocy.

GAP regularnie organizuje spotkania w grupach wsparcia, wieczory informacyjne i imprezy rodzinne, a raz w miesiącu można zabrać swoją pociechę do kina Omniplex w Galway na seans specjalnie dostosowany do potrzeb sensorycznych dzieci autystycznych.

GAP powstał we wrześniu 2011 z inicjatywy kilkorga rodziców, przy wsparciu Galway City Partnership. Celem stowarzyszenia jest ciągłe udoskonalanie sposobów świadczenia pomocy osobom dotkniętym spektrum autystycznym, promowanie ich czynnego zaangażowania w życie społeczne, a także propagowanie rzetelnych informacji na temat tej choroby na terenie hrabstwa Galway. W skład zarządu wchodzą rodzice dzieci ze spektrum autystycznym.

Znajdziesz nas tu:

facebook.com/galwayautismpartnership

twitter: @galwayautismpar

http://www.idonate.ie/280_galway-autism-partnership-gap.html

Komórka: 0831222302

Polskojęzycznym członkiem zarządu jest Paulina, z którą można się skontaktować pod numerem 0851611959 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

MASZ NIEPOTRZEBNE KLOCKI LEGO?

Nie wyrzucaj, oddaj je do GAP! GAP planuje stworzenie grupy LEGO dla dzieci dotkniętych autyzmem i spektrum autystycznym oraz ich rodzeństwa. Zabawa klockami LEGO bardzo pomaga rozwijać umiejętności motoryczne, a także byłaby świetną okazją do nawiązania nowych przyjaźni w bezpiecznym środowisku. GAP jest organizacją stworzoną i finansowaną przez ochotników, więc bardzo liczymy na Waszą pomoc! Wystarczy skontaktować się z Pauliną pod numerem 085 1611959, możemy zorganizować odbiór niepotrzebnych klocków. Dziękujemy!