Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
niedziela, 21 czerwiec 2015 06:53

Bezpłatnie pomagają chorym na raka: Tuam Cancer Care

Napisane przez Ala

Wiadomość o chorobie na raka oraz ciężkim i długotrwałym leczeniu bardzo często wiąże się z załamaniem psychicznym i duchowym chorej osoby. Publiczna opieka zdrowotna zapewnia odpowiednie leczenie jak chemioterapia, radioterapia i konsultacja. Niestety gorzej już wygląda ze wsparciem psychicznym i duchowym chorego. Tę pustkę postanowiło wypełnić działające od lat 80-tych ubiegłego wieku Tuam Cancer Care pomagające chorym na raka z Tuam i najbliższych okolic.

Tuam Cancer Care ma siedzibę przy Dunmore Road, Tuam. Chorzy zmagający się z chorobą oraz ich najbliżsi w domowej atmosferze mogą uzyskać w centrum wsparcie psychologiczne i emocjonalne. Centrum oferuje pomoc wykwalifikowanego psychologa, kilku terapeutów oraz wyszkolonych wolontariuszy. Relacje pomiędzy korzystającymi ze wsparcia centrum a jego pracownikami są traktowane na zasadzie zaufania, dlatego odwiedzający Tuam Cancer Care mogą liczyć na dyskrecję i czuć się bezpiecznie. Wsparcie i wszelka pomoc w centrum jest całkowicie darmowa. Centrum oferuje pomoc wszystkim narodowościom.

Więcej informacji można uzyskać na stornie centrum: www.tuamcancercare.ie lub odwiedzając je w Cricket Court, Dunmore Road, Tuam podczas godzin otwarcia (poniedziałek: 10.00-14.00, 19.00-21.00, wtorek-piątek: 10.00-14.00).