Nowe oferty pracy w Galway

Galway.pl 31 grudnia 2018 Brak komentarzy

Nowe oferty pracy w Galway

Wiemy, wiemy, że jest Sylwester. Jest też poniedziałek dlatego publikujemy nowe oferty pracy, jakie pojawiły się w sieci w ubiegłym tygodniu.

Jeśli to Ty szukasz pracownika, dodaj ogłoszenie w dziale Praca, a na pewno znajdzie się na naszej poniedziałkowej liście.

 1. Personal Assistant w Mazars, Galway, wymagane 2-3 lata doświadczenia, praca w charakterze sekretarki/administratora, wyślij CV na recruitment@mazars.ie numerem referencyjnym w tytule: 18-46.
 2. Customer Assistant w Boots, Galway, 16 – 24 godzin tygodniowo. Szczegóły.
 3. Food Lovers poszukiwani, €10/h, wymagana znajomość języka angielskiego. Aplikuj TUTAJ.
 4. Floor Supervisor w The Front Door, niezbędne doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność pracy z ludźmi. Pub szuka także Full – Time Cleaners.
 5. Truck Mobile Breakdown Fitter w Advance Pitstop, Galway i okolice, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku i prawo jazdy, wynagrodzenie do negocjacji, firmowy van, 20 dni urlopu, szkolenia. Aplikuj przez stronę.
 6. Duty Manager w Smyths Galway, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, bonusy sprzedażowe, 4 tygodnie urlopu, zniżki pracownicze, ubezpieczenie. Szczegóły i aplikacje.
 7. Commis Chefs w EFG Inflight Ltd na lotnisku w Shannon
 8. Receptionist Clayton Hotel, Galway, wymagana znajomość Opery i języka angielskiego.
 9. The Huntsman Inn zatrudni na stanowiska: Sous Chef for busy Galway Gastro Pub, Senior Bar Supervisor, Full Time Senior Restaurant Waiting Staff – wszystkie aktualne oferty tego pracodawcy znajdziecie na TEJ stronie.
 10. Motor Technician w Windsor Motor Group, praca dla wykwalifikowanego mechanika samochodowego.
 11. Boston Scientific nadal szuka Product Builders. Szczegółowe informacje znajdują się TU.
 12. Store Assistant w Aldi’m, Galway €11.70 – €14.00/h. Aplikuj przez stronę Aldiego.

Jeśli żadna z tych ofert nie jest dla Ciebie sprawdź podobne wpisy na naszej stronie. Upewnij się też, że śledzisz nas na Facebooku.


Kategorie : Praca w Galway