classiera loader

Regulamin

 Ogłoszenia / Komentarze / Posty

 1. www.Galway.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych na stronach ogłoszeń oraz komentarzy.
 2. Treść zamieszczanego ogłoszenia/komentarza nie może być sprzeczna z normami prawnymi, etycznymi oraz dobrymi obyczajami.
 3. Zabronione jest oferowanie usług lub wprowadzanie do obrotu przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, w szczególności pochodzących z przestępstwa. Zabrania się umieszczania w treści ogłoszeń drobnych, reklamy innych serwisów www poprzez podanie ich nazwy. Ogłoszenia w których treści znajdować się będą adresy serwisów www, będą usuwane.
 4. Zabronione jest wykorzystywanie witryny www.Galway.pl do dystrybucji materiałów chronionych przez polskie, irlandzkie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obraźliwych, naruszających dobre obyczaje lub dobre imię osób trzecich oraz materiałów i przekazów o charakterze pornograficznym.
 5. W przypadku stwierdzenia, że treść ogłoszenia/komentarza, którego publikacja została zamieszczona na www.Galway.pl narusza obowiązujące przepisy prawa, postanowienia niniejszego regulaminu, lub dobre obyczaje, administrator serwisu ma prawo do usunięcia takiego ogłoszenia bez podawania przyczyny użytkownikowi. W przypadku gdy ogłoszenie zostało wyróżnione w jakiejkolwiek promocji, autorowi ogłoszenia nie przysługuje zwrot zapłaconej sumy.
 6. www.Galway.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku podania w treści ogłoszenia przez zleceniodawcę ogłoszenia nieprawdziwych czy niepełnych danych, czy zapewnieniu o właściwościach których rzecz nie posiada, jak również za skutki realizacji transakcji, które mogą być zawarte na podstawie ogłoszeń zamieszczonych na naszych stronach, bądź za nie dojście do skutku tychże transakcji.
 7. W przypadku naruszenia zasad regulaminu przez użytkownika, Główny Administrator witryny może natychmiastowo usunąć naruszające regulamin materiały oraz zablokować lub skasować konto danego użytkownika. W przypadku powtarzania tych samych czynności Administrator może zablokować adres IP użytkownika
 8. Dane kontaktowe użytkowników witryny www.Galway.pl służą do nawiązania kontaktu z daną osobą w celu przeprowadzenia transakcji. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja, jest zabronione.
 9. Zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń tej samej/podobnej usługi lub produktu częściej niż raz na 30 dni.
 10. Niedozwolona jest również praktyka zdejmowania z publikacji ogłoszenia, którego data publikacji jeszcze nie wygasła, w celu dodania nowego tej samej/podobnej treści. Jeśli chcesz aby ogłoszenie znalazło się na górze listy ogłoszeń użyj funkcji Podbij.
 11. Jeśli świadczysz wyjątkowo szeroki zakres usług lub masz w swojej ofercie wiele podobnych produktów, wpisz je w treści jednego ogłoszenia lub skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i zasad ich publikacji. Rozbijanie całego zakresu działalności na osobne ogłoszenia będzie traktowane jak SPAM i może skutkować blokadą adresu IP.
 12. Zabronione jest dodawanie ogłoszeń produktów, na których sprzedaż jest wymagana koncesja (m.in. wyroby tytoniowe, alkohole, środki medyczne na receptę).
 13. Zabronione jest dodawanie ogłoszeń przez firmy lub osoby prywatne spoza Irlandii, które nie mają żadnego związku z Irlandią.
 14. Dodając treści lub grafiki na stronę Galway.pl użytkownik zaświadcza, że ma pełne prawo do ich publikowania.
 15. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcie ogłoszenia bez podania przyczyny.

Forum

[ 1 ] REJESTRACJA
Każdy zarejstrowany użytkownik portalu automatycznie jest rejstrowany na forum i może w pełni z niego korzystać, akceptując jednocześnie postanowienia niniejszego regulaminu.

[ 2 ] PYTANIA I ODPOWIEDZI

Pytania i odpowiedzi należy dodawać w ściśle określonych kategoriach. Nie należy dodawać pytań o danym temacie w miejscach przeznaczonych do dyskusji na inne tematy.

Dodając nowe pytanie należy pamiętać, by jego temat wskazywał na problem jaki ma użytkownik. Niedozwolone jest umieszczanie tematu niezgodnego z treścią pytania.

Zanim dodane zostanie pytanie należy się upewnić, że wcześniej pytanie o takiej samej lub zbliżonej treści nie zostało opublikowane. Każde duplikowane pytanie będzie usuwane.

Pytania pozostające bez odpowiedzi przez dłuższy okres będą usuwane.

Użytkownik ma prawo do edycji pytania w momencie, gdy nie została udzielona odpowiedź, a uważa, że zapomniał dopisać odpowiedniego zdania.

Nie wolno używać edycji pytania, jeśli inny użytkownik udzielił na nie odpowiedzi. Nie wolno przekształcać zdań w pytaniu, chcąc zaszkodzić innym użytkownikom.

Zabrania się podawania danych personalnych osób (adres zamieszkania, numer telefonu). Wszystkie posty podające takie dane będą usuwane przez Administratora. Użytkownik podający takie dane seryjnie będzie zablokowany i usunięty z listy użytkowników.

Nie wolno również podawać nazwisk osób trzecich, szczególnie w przypadku, kiedy to może zaszkodzić tej osobie.
Nie wolno dodawać informacji o oficjalnych eventach, imprezach, bądź wydarzeniach, których galway.pl nie jest patronem medialnym.

Administrator ma prawo usunięcia posta bez podawania przyczyny.

[ 3 ] SŁOWNICTWO

Ludzie korzystający z forum są ludźmi światłymi i kulturalnymi, nie preferują słownictwa wulgarnego oraz obrażającego kogokolwiek z forumowiczów. Uwaga ta dotyczy także dbałości o interpunkcję i ortografię. Każdy, kto swą nazwą użytkownika lub zachowaniem i słownictwem będzie prowokował do kłótni lub wulgarnie wyrażał się na forum oraz będzie w świadomy sposób ignorował uwagi innych forumowiczów na temat pisowni, zostanie usunięty z listy użytkowników.

[ 4 ] AVATARY

Wszyscy, którzy mają avatary (obrazek, zdjęcie użytkownika), lub będą chcieli takowe posiadać, proszeni są o obrazki o wymiarach nie większych niż 80×80 pixeli oraz rozmiarze nie przekraczającym 80 KB. Każdy avatar o większych wymiarach i rozmiarach będzie usuwany z profilu.
Administracja forum zastrzega sobie prawo do usuwania avatarów kontrowersyjnych, wulgarnych, obraźliwych lub łamiących prawo.

[ 5 ] REKLAMA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Reklamowanie i informowanie o działalności gospodarczej prowadzonej w zakresie produkcji, usług lub handlu materiałami, akcesoriami lub urządzeniami jest zabronione na forum. Chcesz zareklamować coś, dodaj ogłoszenie lub skontaktuj się z Administratorem

Niedopuszczalne jest umieszczanie w podpisie (stopce) użytkownika jakiejkolwiek grafiki.

[ 6 ] PROBLEMY

O wszelkich problemach z forum należy pisać w określonym do tego celu temacie. Pozwoli to na szybką naprawę danego problemu oraz na ulepszenie obsługi i pracy forum.

[ 7 ] WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli uważacie, że którakolwiek z opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, netykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, obraźliwa, wzywa do nienawiści na tle religijnym lub rasowym – zgłoście ją do moderacji.

[ 8 ] POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Administrator forum ma prawo do zmiany regulaminu. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku użytkowania forum.

 

Partnerzy