Aldi szuka pracowników w Galway

Galway.pl 31 sierpnia 2023

Aldi szuka pracowników w Galway

Aldi ma zamiar znacząco wzmocnić lokalny rynek pracy w Galway, tworząc 22 nowe stanowiska pracy.

Rekrutacja nie jest ograniczone do jednej lokalizacji; kilka sklepów Aldi w całym Galway aktywnie poszukuje nowych pracowników na różnych stanowiskach. Sklepy te obejmują lokalizacje: Galway Retail Park, West City Centre Park, Knocknacarra, Oranmore, Athenry, Tuam, Loughrea i Portumna. Każdy z tych sklepów przygotowuje się do poszerzenia swojego zespołu, aby sprostać wymaganiom nadchodzącego okresu świątecznego.

Ta inicjatywa jest częścią ogólnokrajowej kampanii Aldi, mającej na celu zatrudnienie łącznie 340 nowych członków zespołu. Celem jest, aby nowi pracownicy dołączyli do rodziny Aldi przed wzmożonym okresem świątecznym. Wraz z nadchodzącym sezonem świątecznym, Aldi dąży do zapewnienia, aby klienci w Galway i nie tylko mieli dostęp do szybkich i bezproblemowych zakupów, a nowo zatrudnione osoby odegrają kluczową rolę w osiągnięciu tego celu.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) dołączeniem do zespołu Aldi w Galway, możesz złożyć podanie przez stronę rekrutacyjną Aldi pod adresem https://www.aldirecruitment.ie/job-search. Nie przegap okazji, aby być częścią dynamicznej i rozwijającej się firmy!

 

Kategorie : Newsy z Galway

Zobacz też