Dni otwarte na NUI Galway

Galway.pl 22 marca 2022

Dni otwarte na NUI Galway

W nadchodzący weekend NUI Galway organizuje dni otwarte dla przyszłych studentów. Event rozpocznie się już w piątek 25 marca i potrwa dwa dni. Kampus będzie można zwiedzać od 9 rano do 15:00.

Na przyszłych studentów studiów licencjackich, ich rodziców i doradców zawodowych każdego dnia czeka mnóstwo wydarzeń, w tym: wystawy, prezentacje oraz liczne wykłady. Wiosenne Dni Otwarte będą największym takim wydarzeniem od 2020 roku.

Odwiedzający będą mogli spotkać się z wykładowcami, pracownikami uczelni oraz studentami, którzy zaprezentują dostępne kierunki, wymagania wstępne, przebieg praktyk zawodowych i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Do dyspozycji przyszłych studentów będzie aż siedem różnych “wycieczek” po kampusie. Przewodnicy pokażą sale wykładowe i sale zajęć praktycznych, oprowadzą po wydziałach inżynierii, położnictwa i pielęgniarstwa, zaprezentują bibliotekę.

Sarah Geraghty, dyrektor ds. rekrutacji studentów i działań informacyjnych, zachęca odwiedzających do wcześniejszego zapoznania się z programem Dni Otwartych.

Warto zajrzeć na oficjalną stronę wydarzenia bo niektóre wykłady wymagają wcześniejszej rejestracji. Szczegółowy plan wydarzenia jest TU.

Tagi :

Zobacz też