„Futro z misia” w Irlandii

Galway.pl 13 lutego 2020

„Futro z misia” w Irlandii

Zapraszamy Was na „Futro z misia” – nową komedię twórców filmu „Chłopaki nie płaczą” – już od 21 lutego w kinach w Irlandii.

O czym jest film?

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy, jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik i Żubr z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

Obsada

Plejada gwiazd w sensacyjnej komedii o przekręcie prawie doskonalym: Michal Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirolsaw Zbrojewicz, Bohdan Lazuka, Olaf Lubaszenko, Piotr Nowak, Przemysław Sadowski, Izabella Miko, Krzysztof Kwiatkowski, Sławomir Zapala.

Bilety i lista kin

Listę kin znajdziecie na stronie Polskiego Kina oraz na Facebooku.

Wejściówki na „Futro z misia” w Galway

Tradycyjnie mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na seans w IMC w Galway. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić, skomentować i udostępnić publicznie na swojej tablicy ten post. Pamiętajcie, że gdy udostępniacie tylko dla znajomych – my nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować.

Zobacz też