Jedzenie za ułamek ceny z nową aplikacją już w Galway

Galway.pl 2 marca 2022

Jedzenie za ułamek ceny z nową aplikacją już w Galway

W tym tygodniu ruszyła w Galway nowa aplikacja stworzona przez Eoina Heverina z Mayo, która umożliwia klientom zakup nadwyżek żywności od lokalnych sklepów, restauracji i hoteli.

Aplikacja Foodie Save pomaga w zakupie świeżych produktów, które nie zostały sprzedane na czas, w promocyjnych cenach, nawet do 70% taniej.

Wystarczy pobrać aplikację na telefon, zarejestrować się i już można zacząć wybierać spośród dostępnych ofert. Lokalne firmy oferują odbiór zamówionej żywności w wąskich oknach czasu, np. tuż przed zamknięciem lokalu.

Z aplikacją Foodie Save zjemy nie tylko smaczną i niedrogą kolację. Hotele oferują także śniadania w godzinach przedpołudniowych (przykładowa cena 4.5 euro), a sklepy takie jak Spar czy Super Valu – rogaliki, scony, pączki i bułeczki.

W Foodie Save znajdziecie już teraz takie firmy z Galway jak: Mortons of Galway, The Gourmet Offensive, Casey’s Londis, Meehan Spar stores, Cookes Restaurant, Freshii Galway, Mocha Beans i Kelleher XL.

W najbliższym czasie w aplikacji pojawi się oferta nowych sklepów i restauracji z regionu.

Foodie Save nie tylko pomaga klientom w zakupie tanich posiłków, a restauratorom w sprzedaży nadwyżek jedzenia. Dzięki aplikacji dbamy o środowisko bo mniej żywności ląduje w śmietniku.

W XXI wieku nie możemy pozwolić sobie na marnowanie zasobów potrzebnych do wytworzenia żywności – mówi twórca aplikacji.

Dzięki Foodie Save lokalne firmy nie marnują jedzenia przez co oszczędzają także na utylizacji niesprzedanej żywności i na dodatek zarabiają ze sprzedaży już wytworzonych posiłków.

 

Tagi :

Zobacz też