Not Bad – festiwal muzyki niezależnej w Galway już dziś

Galway.pl 29 listopada 2019

Not Bad – festiwal muzyki niezależnej w Galway już dziś

Not Bad to nowy festiwal w Galway, który promuje wyjątkowych muzyków, scenę muzyczną DIY oraz łączy wielbicieli dźwięków na zachodnim wybrzeżu Irlandii.

Podczas trwającego trzy dni festiwalu, oprócz naszych lokalnych artystów, spotkamy w Galway muzyków z Donegal, Sligo, Mayo, Clare, Limerick, Kerry i Cork.

Piątek

Premierowy dzień festiwalu przypada dziś, tj. w piątek 29 listopada. W Black Gate Cultural Centre usłyszymy: Eoin Dolan, Aul Boy, Field Trip, Sinéad Ann oraz New Pope. Impreza zaczyna się o 20tej i potrwa prawie do północy. Wejściówka to €10 ale uwaga, lokal pomieści zaledwie 40 osób.

Sobota

W sobotę, 30 listopada dźwięki muzyki przeniosą nas do Aras na nGael gdzie od 16tej wystąpią: MudBubble, Dott, Myles Manley, Cruiser, Arthuritis, Neptune M, Dead Horse Jive, Archmotors, Bury Me With My Money i NewDad.

Niedziela

Na koniec festiwalu zaplanowano event rodzinny. W niedzielę, 1 grudnia o 15tej w Nun’s Island Theatre swoje talenty pokażą młodzi muzycy z Galway. Będzie to impreza bezalkoholowa, wstęp wolny.

Not Bad organizowany jest we współpracy z Creative Ireland, Galway City Arts Service i Galway 2020 European Capital of Culture.

Szczegóły znajdziecie na stronie eventu na FB.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Zobacz też