Polska Noc w Galway

Galway.pl 18 marca 2020

Polska Noc w Galway

Zapraszamy Was na noc pełną polskich klimatów! Nowoczesne hity oraz klasyki z różnych gatunków polskiej muzyki. Po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się Polska Noc w Galway.

Data jest ustalona na maj, lecz z powodu pandemii koronawirusa oraz limitów nałożonych przez rząd na Irlandię, będziemy monitorować sytuację i jeśli będzie taka konieczność, data będzie przesunięta na nowy termin.

Bilety zakupione na 2 maja nadal będą ważne na przesunięty termin.

Gdzie i kiedy odbędzie się impreza?

Noc gorących hitów prosto z Polski odbędzie się w Seven Bar Galway już 2 maja (jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem). Zaczynamy grać o 22:30. Wstęp od 18 lat.

Bilety i darmowe wejściówki

Bilety na Polską Noc w Galway można kupić na eventbrite.com za €10. Dla naszych czytelników mamy jak zwykle dwie wejściówki. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić, skomentować i publicznie udostępnić nasz post na Facebooku. Pamiętajcie, że udostępnienie tylko dla swoich znajomych automatycznie Was dyskwalifikuje bo nie jesteśmy w stanie zweryfikować “share’a”.

Edit. Z powodu pandemii COVID-19 impreza została przełożona na 4 lipca. Zakupione wejściówki pozostają oczywiście ważne.

Edit. Z powodu pandemii Covid-19 impreza nie odbędzie się 4 lipca. O nowej dacie będziemy Was informować.

 

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Tagi :

Zobacz też