„Psy 3. W imię zasad” od 24 stycznia w kinach Irlandii

Galway.pl 11 stycznia 2020

„Psy 3. W imię zasad” od 24 stycznia w kinach Irlandii

Franz Maurer zapowiadał, że jeszcze tu wróci. A tacy jak on, nie rzucają słów na wiatr. Zapraszamy Was do obejrzenia trzeciej części filmu „Psy”.

Kultowi bohaterowie, legendarne dialogi, które weszły do codziennego języka i muzyka, którą bez trudu rozpozna każdy kinoman – seria „Psy” na zawsze odmieniła polskie kino. Policyjna opowieść błyskawicznie zdobyła serca widzów, z miejsca zyskując status produkcji kultowej. Po latach Franz Maurer i jego sfora powracają na ekrany kin.

O czym jest film?

Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać?

Główny bohater znów na swojej drodze spotka dawnych kolegów: Waldka Morawca (Cezary Pazura), Radosława Wolfa (Artur Żmijewski) i Edwarda Linde-Lubaszenko (kapitan Tadeusz Stopczyk).

W najnowszej części „Psów” nie zabraknie również nowych bohaterów – do legendarnej obsady dołączają także Jan Frycz, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik, Wojciech Zieliński i Eryk Lubos.

Trailer

Gdzie i kiedy można zobaczyć „Psy 3. W imię zasad”?

W Irlandii film będzie wyświetlany w kinach: IMC, Reel, Omniplex i Cinema Killarney od 24 stycznia. Blety kupicie na stronach kin a szczegółowe informacje o projekcjach dostępne są na stronie polskiekino.ie

Wkrótce ogłosimy konkurs, w którym nagrodami będą bilety na seans w IMC Galway.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Tagi :

Zobacz też