Jak dorobić do kieszonkowego w Irlandii

Galway.pl 27 stycznia 2020

Jak dorobić do kieszonkowego w Irlandii

Mamy dziś kilka ofert pracy dla osób, które cenią sobie wolność i chcą dorobić kilka euro do kieszonkowego lub wypłaty.

Masz rower? Masz pracę.

JustEat, serwis umożliwiający zamawianie jedzenia na wynos, potrzebuje dostawców tegoż jedzenia. Potrzebni są kierowcy aut jak i rowerzyści, chętni do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy, w dzień i wieczorami. Firma nie narzuca sztywnych godzin pracy oferując jednocześnie satysfakcjonujące wynagrodzenie za każde zrealizowane zlecenie.

Aby pracować dla JustEat wystarczy mieć pojazd (auto lub rower), uprawnienia by go prowadzić, pozwolenie na pracę w Irlandii, konto w irlandzkim banku i smartfon. Aplikować można przez stronę fountain.com

Zagraj w serialu

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w telewizji, koniecznie wybierz się na casting do Lahinch Coast Hotel, Co Clare. West Coast Casting szuka special extras do serialu Smother. Casting odbędzie się w sobotę 1 lutego w godzinach 9:00 – 16:00. Mile widziane osoby dorosłe oraz młodzież 16+. Szczegóły na tej stronie.

Zarabiaj na zakupach

Amatorom zakupów przypadnie do gustu pozycja Mystery Shopper. Wystarczy znać dobrze język angielski i potrafić rozpoznać świetną obsługę klienta aby podczas robienia zakupów – dorobić sobie do wypłaty. Szczegóły na stronie JobAlert. Oferta dostępna jest w całej Irlandii.

Szukasz pracy w Irlandii?

Dowiedz się z naszego Poradnika jak skutecznie szukać pracy na zielonej wyspie. Sprawdź podobne wpisy na naszej stronie. Upewnij się też, że śledzisz nas na Facebooku.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Kategorie : Praca w Galway

Zobacz też