Fidelity Investments zatrudni 100 osób w Galway i Dublinie

Galway.pl 28 kwietnia 2020

Fidelity Investments zatrudni 100 osób w Galway i Dublinie

W ciągu najbliższych miesięcy firma finansowa Fidelity Investments, utworzy 30 nowych miejsc pracy w Galway i 70 w stolicy. Przeważająca większość ofert skierowana będzie do inżynierów oprogramowania.

W chwili obecnej bostońska firma zatrudnia 350 osób w swoich biurach na Ballybrit w Galway. W całej Irlandii liczba pracowników Fidelity sięga 1100.

Fidelity oferuje przyspieszony proces rekrutacji, wirtualne szkolenie oraz dużą elastyczność w formie pracy z domu, które zapewnią pracownikom bezpieczne warunki pracy.

Chcemy aby osoby szukające nowej pracy lub rozważające zmianę ścieżki kariery wiedziały, że Fidelity Investments nadal aktywnie poszukuje pracowników – powiedział Conor McDonnell z działu kadr Fidelity.

Firma z USA zatrudnia ok. 40 tysięcy pracowników na całym świecie i zarządza aktywami o wartości 7,2 bln USD.

Forma procesu zatrudnienia obrana przez Fidelity oraz obligatoryjna praca z domu odzwierciedlają potrzebę zmiany dotychczasowych metod zatrudnienia w warunkach spowodowanych pandemią Covid-19.

Nowe oferty pracy dostępne będą na stronie FidelityInvestment.ie.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Coraz więcej zachorowań na Covid-19 wśród ludzi młodych

Na początku pandemii Covid-19 chorowały głównie osoby starsze, które również najgorzej radziły sobie z wychodzeniem z choroby.

Ceny domów w Galway w dół

Ceny domów w Galway spadły w czerwcu o 8% w porównaniu do tego samego miesiąca w zeszłym roku.

Ryanair obiecuje wypłatę zwrotów za anulowane loty

Ryanair ogłosił, że większość klientów oczekujących na zwroty pieniędzy za anulowane z powodu pandemii loty, otrzyma pieniądze przed końcem tego miesiąca.

Nowy Boots na Knocknacarra już otwarty

Od 1 lipca mamy w Galway nie dwa, a trzy sklepy Boots. Klienci odwiedzający nowy sklep na Knocknacarra mają do dyspozycji aptekę z farmaceutami gotowymi udzielać porad i realizować recepty.

Lista bezpiecznych krajów wg. Unii Europejskiej

Unia Europejska udostępniła właśnie listę 15 krajów uznanych za „bezpieczne”, z którymi Europa może utworzyć tzw. pomosty podróżne od środy 1 lipca.

Liczba zakażeń Covid-19 w Irlandii rośnie. Winowajcą wyjazdy zagraniczne

Irlandia jest od poniedziałku w trzeciej fazie przyspieszonego luzowania restrykcji. Niestety liczba nowych przypadków zachorowań na Covid-19 zaczyna znów rosnąć.

Kategorie : Praca w Galway
Tagi :

Zobacz też