Fidelity Investments zatrudni 100 osób w Galway i Dublinie

Galway.pl 28 kwietnia 2020

Fidelity Investments zatrudni 100 osób w Galway i Dublinie

W ciągu najbliższych miesięcy firma finansowa Fidelity Investments, utworzy 30 nowych miejsc pracy w Galway i 70 w stolicy. Przeważająca większość ofert skierowana będzie do inżynierów oprogramowania.

W chwili obecnej bostońska firma zatrudnia 350 osób w swoich biurach na Ballybrit w Galway. W całej Irlandii liczba pracowników Fidelity sięga 1100.

Fidelity oferuje przyspieszony proces rekrutacji, wirtualne szkolenie oraz dużą elastyczność w formie pracy z domu, które zapewnią pracownikom bezpieczne warunki pracy.

Chcemy aby osoby szukające nowej pracy lub rozważające zmianę ścieżki kariery wiedziały, że Fidelity Investments nadal aktywnie poszukuje pracowników – powiedział Conor McDonnell z działu kadr Fidelity.

Firma z USA zatrudnia ok. 40 tysięcy pracowników na całym świecie i zarządza aktywami o wartości 7,2 bln USD.

Forma procesu zatrudnienia obrana przez Fidelity oraz obligatoryjna praca z domu odzwierciedlają potrzebę zmiany dotychczasowych metod zatrudnienia w warunkach spowodowanych pandemią Covid-19.

Nowe oferty pracy dostępne będą na stronie FidelityInvestment.ie.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Rekordowe bonusy na święta, także dla beneficjentów PUP

W tym roku zostanie wypłacona rekordowa liczba świątecznych bonusów z social welfare, których wartość przekroczy 390 mln euro. Świąteczne premie już w przyszłym tygodniu powędrują do 1,6 mln odbiorców w Irlandii.

Od dziś ponad 100 punktów kontrolnych Gardy na irlandzkich drogach każdego dnia

Od dziś, 1 grudnia 2020, Irlandia przechodzi z poziomu 5 restrykcji Covid-19 na poziom 3. W związku z tym na irlandzkich drogach pojawią się kontrole Gardy.

Od przyszłego wtorku sklepy, fryzjerzy i siłownie otwarte

Rada Ministrów zatwierdziła dziś zniesienie restrykcji na poziomie 5 od przyszłego wtorku. Oznacza to, że sklepy, fryzjerzy, muzea, biblioteki i siłownie zostaną ponownie otwarte.

Niemcy chcą zamknąć wszystkie resorty narciarskie w Unii Europejskiej

Zachodni sąsiedzi Polski oświadczyli, że będą naciskać Europę aby zabroniła w tym roku urlopów w narciarskich resortach. Wszystko oczywiście za sprawą panującej pandemii Covid-19.

Microsoft w Dublinie szuka 200 pracowników

Microsoft ogłosił, że zamierza utworzyć 200 nowych miejsc pracy w swoim oddziale w Dublinie zwiększając tym samym liczbę zatrudnionych w Microsoft w Irlandii pracowników do 2,700.

Jest brytyjska szczepionka przeciw Covid-19

Kolejne dobre wieści napływają ze świata w sprawie szczepionek przeciw Covid-19. Brytyjska firma farmaceutyczna AstraZeneca i Uniwersytet w Oksfordzie potwierdziły, że ich szczepionka wykazuje skuteczność na poziomie 70%, a po podaniu dwóch dawek nawet 90%.

Kategorie : Praca w Galway
Tagi :

Zobacz też