Jak naprawić aplikację Bank of Ireland?

Galway.pl 2 czerwca 2021

Jak naprawić aplikację Bank of Ireland?

Od kilku dni część klientów Bank of Ireland nie może zalogować się do aplikacji mobilnej banku o czym licznie informują w mediach społecznościowych.

Rzecznik banku potwierdził, że zdaje sobie sprawę z tego, że niektórzy klienci mogą mieć od jakiegoś czasu problemy z zalogowaniem się do swojego konta. W przypadku wystąpienia takich problemów należy usunąć aplikację z telefonu i ponownie ją zainstalować.

Problemy z zalogowaniem się do bankowości elektronicznej Bank of Ireland mają wyłącznie użytkownicy iOS, a usunięcie i ponowne zainstalowanie aplikacji jest w tej chwili jedynym rozwiązaniem.

We apologise for any inconvenience caused – dodał w rozmowie z BreakingNews.ie rzecznik Bank of Ireland wyjaśniając sytuację.

 

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Od jutra – szczepionka dostępna dla 16 i 17 latków

Od wtorku 27 lipca 2021 roku młodzież w wieku 16 i 17 lat będzie mogła zarejestrować się w narodowym systemie szczepień w Irlandii. Nie dalej jak tydzień temu rozpoczęła się rejestracja osiemnastolatków.

1700€ za noc w domu na Shop Street

Czy wiedzieliście, że właściciele lokali przy Shop Street wynajmują swoje nieruchomości nawet za 1700€ za noc? Kogo stać na taką ekstrawagancję?

Nadchodzi upalny weekend w Irlandii

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas upalny weekend. Wyjątkowo wysokie temperatury odnotowano w ostatnim okresie w różnych zakątkach Europy.

Ryanair szuka 2000 pilotów

Ryanair szykuje się do powrotu do gry i planuje zatrudnić około 2000 pilotów.

Utrudnienia na drodze w pobliżu Monivea

Galway County Council rozpoczął dziś prace remontowe obejmujące zmianę nawierzchni na drodze L7148 przy Cuddoo East.

NPHET ostrzega – Irlandia u progu czwartej fali Covid-19

Zespół NPHET zapowiedział, że Irlandia znajduje się obecnie na początku kolejnej, czwartej już fali Covid-19. Komentarz pojawił się po tym jak wczoraj ogłoszono 448 nowych przypadków zachorowań a całkowita liczba zgonów spowodowanych następstwami zarażenia koronawirlsem w Irlandii sięgnęła 5000.

Kategorie : Newsy z Irlandii
Tagi :

Zobacz też