Nadchodzi upalny weekend w Irlandii

Galway.pl 14 lipca 2021

Nadchodzi upalny weekend w Irlandii

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas upalny weekend. Wyjątkowo wysokie temperatury odnotowano w ostatnim okresie w różnych zakątkach Europy.

Nadchodzący weekend zapowiada się fantastycznie także w Irlandii bo słupek rtęci w niektórych regionach wyspy podskoczy nawet do 27 stopni C.

Met Éireann prognozuje, że czwartkowy poranek będzie raczej pochmurny ale spodziewane są przejaśnienia w godzinach popołudniowych. Temperatury mają sięgnąć 24 stopni na wschodzie Irlandii i 20 stopni u nas, na zachodzie.

Im bliżej weekendu tym cieplej i słoneczniej. Maksymalne temperatury sięgną nawet 27 stopni. Sobota będzie bardzo ciepła w całym kraju ale w niedzielę czekają nas, nawet w Galway, bezchmurne niebo i 24 stopnie C.

Nie ma pewności czy piękna pogoda utrzyma się przez nadchodzący tydzień ale Met Éireann przewiduje, że pogoda będzie nas rozpieszczać przynajmniej przez poniedziałek i wtorek.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Od jutra – szczepionka dostępna dla 16 i 17 latków

Od wtorku 27 lipca 2021 roku młodzież w wieku 16 i 17 lat będzie mogła zarejestrować się w narodowym systemie szczepień w Irlandii. Nie dalej jak tydzień temu rozpoczęła się rejestracja osiemnastolatków.

1700€ za noc w domu na Shop Street

Czy wiedzieliście, że właściciele lokali przy Shop Street wynajmują swoje nieruchomości nawet za 1700€ za noc? Kogo stać na taką ekstrawagancję?

Nadchodzi upalny weekend w Irlandii

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas upalny weekend. Wyjątkowo wysokie temperatury odnotowano w ostatnim okresie w różnych zakątkach Europy. Nadchodzący weekend zapowiada się fantastycznie także w Irlandii bo słupek rtęci w niektórych regionach wyspy podskoczy nawet do 27 stopni C. Met Éireann prognozuje, że czwartkowy poranek będzie raczej pochmurny ale spodziewane są przejaśnienia w godzinach popołudniowych. Temperatury mają sięgnąć 24 stopni na wschodzie Irlandii i 20 stopni u nas, na zachodzie. Im bliżej weekendu tym cieplej i słoneczniej. Maksymalne temperatury sięgną nawet 27 stopni. Sobota będzie bardzo ciepła w całym kraju ale w niedzielę czekają nas, nawet w Galway, bezchmurne niebo i 24 stopnie C. Nie ma pewności czy piękna pogoda utrzyma się przez nadchodzący tydzień ale Met Éireann przewiduje, że pogoda będzie nas rozpieszczać przynajmniej przez poniedziałek i wtorek. Więcej newsów

Ryanair szuka 2000 pilotów

Ryanair szykuje się do powrotu do gry i planuje zatrudnić około 2000 pilotów.

Utrudnienia na drodze w pobliżu Monivea

Galway County Council rozpoczął dziś prace remontowe obejmujące zmianę nawierzchni na drodze L7148 przy Cuddoo East.

NPHET ostrzega – Irlandia u progu czwartej fali Covid-19

Zespół NPHET zapowiedział, że Irlandia znajduje się obecnie na początku kolejnej, czwartej już fali Covid-19. Komentarz pojawił się po tym jak wczoraj ogłoszono 448 nowych przypadków zachorowań a całkowita liczba zgonów spowodowanych następstwami zarażenia koronawirlsem w Irlandii sięgnęła 5000.

Kategorie : Pogoda w Galway
Tagi :

Zobacz też