Nastolatek raniony nożem w kościele w Galway

Galway.pl 27 października 2020

Nastolatek raniony nożem w kościele w Galway

Wczoraj wieczorem piętnastoletni chłopiec padł ofiarą napadu z nożem w ręku. Incydent miał miejsce na terenie kościoła na Ballybane.

Nastolatek odniósł jedną ranę kłutą po kłótni z nieznanym mężczyzną. Został zabrany do Szpitala Uniwersyteckiego w Galway gdzie lekarze opatrzyli ranę. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Garda apeluje do wszystkich osób, które znajdowały się wczoraj ok. godziny 18:00 na terenie lub w pobliżu Kościoła św. Brygidy w Ballybane i/lub mogą udzielić informacji na temat zdarzenia, o pilny kontakt z posterunkiem na Mill Street pod numerem telefonu: 091 538 000

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Niemcy chcą zamknąć wszystkie resorty narciarskie w Unii Europejskiej

Zachodni sąsiedzi Polski oświadczyli, że będą naciskać Europę aby zabroniła w tym roku urlopów w narciarskich resortach. Wszystko oczywiście za sprawą panującej pandemii Covid-19.

Microsoft w Dublinie szuka 200 pracowników

Microsoft ogłosił, że zamierza utworzyć 200 nowych miejsc pracy w swoim oddziale w Dublinie zwiększając tym samym liczbę zatrudnionych w Microsoft w Irlandii pracowników do 2,700.

Jest brytyjska szczepionka przeciw Covid-19

Kolejne dobre wieści napływają ze świata w sprawie szczepionek przeciw Covid-19. Brytyjska firma farmaceutyczna AstraZeneca i Uniwersytet w Oksfordzie potwierdziły, że ich szczepionka wykazuje skuteczność na poziomie 70%, a po podaniu dwóch dawek nawet 90%.

Zoo w Dublinie

Zagrożone zamknięciem Zoo w Dublinie zebrało milion euro w 12 godzin

Dublińskie zoo, które z powodu pandemii Covid-19 stanęło przed groźbą permanentnego zamknięcia, zebrało w ciągu niespełna 12 godzin €1,000,000.

Jeszcze przed świętami pracę w Boston Scientific może stracić kilkuset pracowników

Zlokalizowana od 25 lat na Ballybrit w Galway firma medyczna, Boston Scientific, ogłosiła we wtorek, że zaprzestaje produkcji jednego ze swoich urządzeń medycznych, co będzie skutkowało zwolnieniami jeszcze przed końcem roku.

Nowa szczepionka na Covid-19 jeszcze skuteczniejsza od poprzedniej

Druga szczepionka na Covid-19, o której wiadomo, wykazuje jeszcze wyższą skuteczność od zastrzyków Pfizer’a i BioNTech.

Kategorie : Newsy z Galway
Tagi :

Zobacz też