Pizzeria z Galway na liście najlepszych w Europie

Galway.pl 23 czerwca 2021

Pizzeria z Galway na liście najlepszych w Europie

Jak wiadomo, najlepsze pizze na świecie serwowane są we Włoszech. Okazuje się jednak, że nie tylko. Jedna z naszych lokalnych pizzerii znalazła się na liście pięćdziesięciu najlepszych w Europie.

The Dough Bros z Galway uplasowała się na 27 miejscu najlepszych pizzerii w Europie przewodnika Big 7 Travel.

Nasza lokalna pizzeria z Middle Street słynie w Galway z pizzy w stylu neapolitańskim z włoskimi i irlandzkimi dodatkami w postaci salami i sera.

Prowadzący lokal do perfekcji opanowali sztukę pieczenia pizzy w opalanym drewnem piecu, a w czasie pandemii, wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, zaczęli oferować zestawy do samodzielnego przygotowania pizzy w domu.

Pierwsze miejsce na liście przypadło pizzerii z Neapolu – stolicy dania. Pizzeria Da Michele cieszy się popularnością wśród mieszkańców i przyjezdnych i nawet jeśli trzeba czasem poczekać, to warto, bo pizza jest wyśmienita.

A jak wam smakuje pizza od The Dough Bros?

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Od jutra – szczepionka dostępna dla 16 i 17 latków

Od wtorku 27 lipca 2021 roku młodzież w wieku 16 i 17 lat będzie mogła zarejestrować się w narodowym systemie szczepień w Irlandii. Nie dalej jak tydzień temu rozpoczęła się rejestracja osiemnastolatków.

1700€ za noc w domu na Shop Street

Czy wiedzieliście, że właściciele lokali przy Shop Street wynajmują swoje nieruchomości nawet za 1700€ za noc? Kogo stać na taką ekstrawagancję?

Nadchodzi upalny weekend w Irlandii

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas upalny weekend. Wyjątkowo wysokie temperatury odnotowano w ostatnim okresie w różnych zakątkach Europy.

Ryanair szuka 2000 pilotów

Ryanair szykuje się do powrotu do gry i planuje zatrudnić około 2000 pilotów.

Utrudnienia na drodze w pobliżu Monivea

Galway County Council rozpoczął dziś prace remontowe obejmujące zmianę nawierzchni na drodze L7148 przy Cuddoo East.

NPHET ostrzega – Irlandia u progu czwartej fali Covid-19

Zespół NPHET zapowiedział, że Irlandia znajduje się obecnie na początku kolejnej, czwartej już fali Covid-19. Komentarz pojawił się po tym jak wczoraj ogłoszono 448 nowych przypadków zachorowań a całkowita liczba zgonów spowodowanych następstwami zarażenia koronawirlsem w Irlandii sięgnęła 5000.

Zobacz też