Prognoza na jutro – 26 stopni w Galway

Galway.pl 6 września 2021

Prognoza na jutro – 26 stopni w Galway

Według prognozy Met Éireann, temperatury powietrza w zachodniej Irlandii mogą jutro sięgnąć 26 stopni C. Wszystko dzięki ciepłej masie powietrza znad Afryki.

Jutrzejszy poranek w Galway ma być mglisty ale w ciagu dnia ma się rozjaśnić i będziemy mogli cieszyć się długim, słonecznym i afrykańsko upalnym dniem.

Wiatr będzie słaby, słońca dużo, a odczuwalne temperatury w całym Connacht będą oscylowały wokół 23 – 26 stopni C.

Sielanka nie potrwa jednak zbyt długo. Od połowy tygodnia możemy spodziewać się powrotu deszczu, a nawet ulew tuż przed weekendem.

Noce będą nadal ciepłe jednak temperatury w dzień zaczną, wraz z upływem tygodnia, spadać poniżej 20 stopni C.

 

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

szczepionka covid-19

Szybkie szczepienia dla studentów na NUI Galway

Od jutra rano, 28 września, będzie czynny punkt szczepień na terenie kampusu NUI Galway. Od godziny 9:00 do 17:00 w głównym budynku Arts-Science studenci oraz personel uczelni, którzy chcą zaszczepić się przeciw Covid-19 będą mieli taką okazję.

Rośnie liczba bezdomnych w Irlandii. Ponad 2000 z nich to dzieci.

Już trzeci miesiąc z rzędu wzrasta liczba osób bezdomnych w Irlandii. Najnowsze dane z Department of Housing pokazują, że bez dachu nad głową pozostaje 8212. 2189 z nich to dzieci.

Wzrośnie minimalna płaca i emerytury w Irlandii

Zgodnie ze zmianami, o których poinformował dziś po południu Tánaiste Leo Varadkar, w przyszłym roku ma wzrosnąć płaca minimalna w Irlandii.

Z Irlandii do USA za €149 – linia lotnicza wyprzedaje bilety

Aer Lingus ogłosił wyprzedaż bezpośrednich biletów z Irlandii do Stanów Zdjednoczonych reagując na doniesienia, że USA znoszą zakaz wjazdu dla zaszczepionych pasażerów z Unii Europejskiej.

Będzie Aldi na Ballybrit

Rada Miasta Galway wydała pozwolenie na budowę nowego supermarketu Aldi przy Old Monivea Road w Galway. Sklep będzie miał powierzchnię 1254 mkw. A jego budowa pochłonie aż 9 mln euro.

ceny domów w Irlandii

Ceny domów w Irlandii znów w górę

Raport opublikowany dziś przez CSO stwierdza jasno, że ceny domów w Irlandii wzrosły od zeszłego roku o 8.6%. Nieruchomości w Dublinie są o 8,1%, a poza stolicą aż o 9.1% droższe niż rok temu.

Kategorie : Pogoda w Galway
Tagi :

Zobacz też