Ryanair najgorszy w wypłacaniu zwrotów za anulowane loty

Galway.pl 17 stycznia 2021

Ryanair najgorszy w wypłacaniu zwrotów za anulowane loty

Ryanair wraz z Virgin Atlantic otrzymały najniższe noty w ankiecie dotyczącej wypłat zwrotów za anulowane loty, przeprowadzonej przez organ ochrony konsumentów Which?. Obie linie zostały daleko w tyle za swoimi konkurentami: Jet 2, Tui, British Airways i easyJet.

Rory Boland, redaktor What? Travel, powiedział:

Taki wynik ankiety nie dziwi, wszak miliony pasażerów zmuszone były dopytywać się o zwrot pieniędzy za odwołane loty w zeszłym roku.

Spośród 1797 ankietowanych, których loty zostały odwołane po 16 marca zeszłego roku, tylko 26% klientów Ryanair było usatysfakcjonowanych sposobem w jaki przewoźnik zajął się należnym zwrotem, podczas gdy Ryanair twierdzi, że wszystkie zwroty zostały wypłacone. Podobnie jak Virgin Atlantic.

Najlepszą opinią pasażerów może poszczycić się Jet2, który zajął pierwsze miejsce z wynikiem 76% satysfakcji, tuż za nim uplasowały się kolejno: TUI, British Airways i easyJet.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Strzelanina w Dublinie – ranny nastolatek

Wczoraj wieczorem, tuż przed 11-tą, na Eugene Street w Dublinie miała miejsce strzelanina. Nastolatek odniósł szereg ran postrzałowych i w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala St James.

Powrót do szkoły – które klasy rozpoczną naukę jako pierwsze

Dziś wieczorem Premier Micheál Martin ogłosi dokładny plan powrotu uczniów do szkół.

Irlandia przyspiesza szczepienia

Irlandia przygotowuje się do przyspieszenia podawania szczepionek przeciw Covid-19. Informacją pochwalił się na swoim Twitterze Leo Varadkar zapewniając, że “lato powinno być lepsze”. Tymczasem Dania ogłosiła, że do końca czerwca zamierza zaszczepić 100% populacji kraju. W tym tygodniu w Irlandii zostanie podanych 100,000 szczepionek, a od kwietnia, co tydzień będzie szczepionych 250,000 osób tygodniowo. I know we’re getting tired of lockdown but here’s positive thought for the week ahead. Next week, for first time, more than 100k people will receive vaccine. Rampup continues. In April, it’ll be c250k a week. Vacination works and will help us end pandemic. Summer should be better — Leo Varadkar (@LeoVaradkar) February 21, 2021 Szczepienia działają i pomogą nam wygrać z pandemią – dodał były minister. Szacuje się, że od kwietnia liczba osób zaszczepionych znacznie wzrośnie. Szczepionki będą dostępne u lekarzy pierwszego kontaktu, w aptekach, w przynajmniej dziewięciu dużych centrach szczepień i ponad 25 średnich […]

Klientów Revoluta w Irlandii czekają podwyżki

Znany wszystkim dostawca usług bankowych, postrach banków – Revolut, planuje wprowadzić podwyżkę opłat do karty już od 23 kwietnia.

Obowiązkowa kwarantanna w hotelu po przyjeździe do Irlandii

Irlandzki Rząd podjął dziś decyzję w sprawie regulacji dotyczących obowiązkowej kwarantanny w hotelu dla osób przybywających do Irlandii z 20 krajów.

Wystarczy jedna dawka – nowa szczepionka przeciw Covid-19 już w marcu

Premier Irlandii Micheál Martin potwierdził, że nowa szczepionka przeciw Covid-19, powinna być dostępna w Irlandii w ciągu miesiąca. Produkt Johnson & Johnson ma być przełomem w narodowym planie szczepień bo wystarczy tylko jedna dawka aby uzyskać odporność na koronawirusa.

Kategorie : Newsy ze świata
Tagi :

Zobacz też