Ryanair szuka 2000 pilotów

Galway.pl 12 lipca 2021

Ryanair szuka 2000 pilotów

Ryanair szykuje się do powrotu do gry i planuje zatrudnić około 2000 pilotów.

Od początku miesiąca cyfrowe certyfikaty (EU Digital Green Certificate) umożliwiają Europejczykom z niektórych krajów podróżowanie po kontynencie pod warunkiem, że są w pełni zaszczepieni, uzyskają negatywny wynik testu PCR lub są ozdrowieńcami. Mieszkańcy Irlandii od dziś zaczęli otrzymywać drogą mailową lub pocztą tradycyjną zaświadczenia o szczepieniu. Od 19 lipca dołączymy do grona szczęśliwców, którym europejskie certyfikaty ułatwią poruszanie się po Europie.

Kampania rekrutacyjna Ryanair’a rozpoczyna się w tym samym czasie co odbiór przez przewoźnika ponad 200 modeli samolotów Boeing 737-8200. Mają one kluczowe znaczenie w obniżeniu kosztów lotów, zużycia paliwa i emisji CO2. Maszyny mają o 8 miejsc więcej niż dotychczasowe samoloty Ryanair’a ale spalają o 16% mniej paliwa.

Linia lotnicza obiecuje pilotom “great pay”, wygodne shifty, wyjątkową ścieżkę kariery i światowej klasy szkolenia.

Większość wakatów dla kapitanów w ramach awansu przypadnie obecnym pilotom. Nowi rekruci zajmą miejsca pierwszych oficerów i pilotów kadetów. Treningi rozpoczną się jeszcze w tym roku. Szczegóły na temat treningu znajdziecie na stronie http://careers.ryanair.com/pilots.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Od jutra – szczepionka dostępna dla 16 i 17 latków

Od wtorku 27 lipca 2021 roku młodzież w wieku 16 i 17 lat będzie mogła zarejestrować się w narodowym systemie szczepień w Irlandii. Nie dalej jak tydzień temu rozpoczęła się rejestracja osiemnastolatków.

1700€ za noc w domu na Shop Street

Czy wiedzieliście, że właściciele lokali przy Shop Street wynajmują swoje nieruchomości nawet za 1700€ za noc? Kogo stać na taką ekstrawagancję?

Nadchodzi upalny weekend w Irlandii

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas upalny weekend. Wyjątkowo wysokie temperatury odnotowano w ostatnim okresie w różnych zakątkach Europy.

Ryanair szuka 2000 pilotów

Ryanair szykuje się do powrotu do gry i planuje zatrudnić około 2000 pilotów. Od początku miesiąca cyfrowe certyfikaty (EU Digital Green Certificate) umożliwiają Europejczykom z niektórych krajów podróżowanie po kontynencie pod warunkiem, że są w pełni zaszczepieni, uzyskają negatywny wynik testu PCR lub są ozdrowieńcami. Mieszkańcy Irlandii od dziś zaczęli otrzymywać drogą mailową lub pocztą tradycyjną zaświadczenia o szczepieniu. Od 19 lipca dołączymy do grona szczęśliwców, którym europejskie certyfikaty ułatwią poruszanie się po Europie. Kampania rekrutacyjna Ryanair’a rozpoczyna się w tym samym czasie co odbiór przez przewoźnika ponad 200 modeli samolotów Boeing 737-8200. Mają one kluczowe znaczenie w obniżeniu kosztów lotów, zużycia paliwa i emisji CO2. Maszyny mają o 8 miejsc więcej niż dotychczasowe samoloty Ryanair’a ale spalają o 16% mniej paliwa. Linia lotnicza obiecuje pilotom “great pay”, wygodne shifty, wyjątkową ścieżkę kariery i światowej klasy szkolenia. Większość wakatów dla kapitanów w ramach awansu przypadnie obecnym pilotom. Nowi rekruci zajmą […]

Utrudnienia na drodze w pobliżu Monivea

Galway County Council rozpoczął dziś prace remontowe obejmujące zmianę nawierzchni na drodze L7148 przy Cuddoo East.

NPHET ostrzega – Irlandia u progu czwartej fali Covid-19

Zespół NPHET zapowiedział, że Irlandia znajduje się obecnie na początku kolejnej, czwartej już fali Covid-19. Komentarz pojawił się po tym jak wczoraj ogłoszono 448 nowych przypadków zachorowań a całkowita liczba zgonów spowodowanych następstwami zarażenia koronawirlsem w Irlandii sięgnęła 5000.

Tagi :

Zobacz też