Ryanair szuka 2000 pilotów

Galway.pl 12 lipca 2021

Ryanair szuka 2000 pilotów

Ryanair szykuje się do powrotu do gry i planuje zatrudnić około 2000 pilotów.

Od początku miesiąca cyfrowe certyfikaty (EU Digital Green Certificate) umożliwiają Europejczykom z niektórych krajów podróżowanie po kontynencie pod warunkiem, że są w pełni zaszczepieni, uzyskają negatywny wynik testu PCR lub są ozdrowieńcami. Mieszkańcy Irlandii od dziś zaczęli otrzymywać drogą mailową lub pocztą tradycyjną zaświadczenia o szczepieniu. Od 19 lipca dołączymy do grona szczęśliwców, którym europejskie certyfikaty ułatwią poruszanie się po Europie.

Kampania rekrutacyjna Ryanair’a rozpoczyna się w tym samym czasie co odbiór przez przewoźnika ponad 200 modeli samolotów Boeing 737-8200. Mają one kluczowe znaczenie w obniżeniu kosztów lotów, zużycia paliwa i emisji CO2. Maszyny mają o 8 miejsc więcej niż dotychczasowe samoloty Ryanair’a ale spalają o 16% mniej paliwa.

Linia lotnicza obiecuje pilotom “great pay”, wygodne shifty, wyjątkową ścieżkę kariery i światowej klasy szkolenia.

Większość wakatów dla kapitanów w ramach awansu przypadnie obecnym pilotom. Nowi rekruci zajmą miejsca pierwszych oficerów i pilotów kadetów. Treningi rozpoczną się jeszcze w tym roku. Szczegóły na temat treningu znajdziecie na stronie http://careers.ryanair.com/pilots.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Zbiórka elektroodpadów na Connemara

W tym tygodniu odbędą się dwie bezpłatne zbiórki elektroodpadów na Connemara.

Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów na trasie Galway-Dublin

W nadchodzący weekend możemy spodziewać się zmian w normalnym rozkładzie jazdy pociągów do i z Dublina. Wszystko za sprawą zaplanowanych na najbliższe dni prac modernizacyjnych linii.

Koniec z maseczkami w samolotach

Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) i Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) ogłosiły dziś, że od najbliższego poniedziałku, tj. 16 maja 2022 roku, maseczki ochronne, nie będą już wymagane podczas europejskich lotów.

Dwa auta spłonęły tej nocy w Galway

Lokalna Gardaí prowadzi śledztwo w sprawie podpalenia trzech aut w ciągu jednej nocy w jednej z dzielnic Galway.

Transport publiczny w Irlandii o połowę tańszy ale tylko dla młodych

Dziś, tj. 9 maja, weszła w życie nowa taryfa na transport publiczny dla podróżnych w wieku od 19 do 23 lat. Aż do swoich 24 urodzin, młodzi pasażerowie będą podróżować w Irlandii transportem publicznym 50% taniej.

sciezki-rowerowe-w-irlandii

3500 kilometrów ścieżek rowerowych w Irlandii

W najnowszym planie Krajowej Sieci Rowerowej (NCN) zaproponowanej przez Transport Infrastructure Ireland (TII) znalazło się łącznie aż 3,5 kilometra ścieżek rowerowych na terenie całej Irlandii.

Tagi :

Zobacz też