Ryanair wznawia loty

Galway.pl 12 maja 2020

Ryanair wznawia loty

Po czterech miesiącach nadszedł czas by Europa znów zaczęła latać. Byśmy mogli łączyć przyjaciół i rodziny, umożliwić ludziom powrót do pracy i wznowić europejską turystykę, która zapewnia miliony miejsc pracy – powiedział Eddie Wilson z Ryanair.


Wraz z początkiem lipca, Ryanair wznowi ok. 40% swoich lotów. Nie obejdzie się jednak bez zmian związanych z Covid-19.

Bilety na lato (od lipca 2020) można zarezerwować już teraz, w bardzo przystępnych, jak na okres wakacyjny, cenach.

Film, który został udostępniony przez Ryanair wczoraj, pokazuje jak mogą wyglądać przygotowania do lotu po otwarciu nieba. Na terminalach widzimy osłony oddzielające pasażerów od obsługi. Podróżujący i personel lotniska noszą maski. Pasażerowie mogą być poddawaniu rutynowemu badaniu temperatury ciała. Podróżującym zaleca się zmierzenie temperatury przed wyjściem na lotnisko.

Jeśli nie przejdziesz testu temperatury, wrócisz do domu

Samoloty linii będą codziennie dezynfekowane. Na pokładzie będą świadczone ograniczone usługi i akceptowane tylko płatności zbliżeniowe. Podczas całej podróży, wszędzie gdzie to możliwe, należy zachować dystans społeczny.

Jak będzie wygląda podróż samolotem po otwarciu nieba?

Powrót do latania ogłosiły także inne linie lotnicze w tym: Wizz Air i KLM.

Wielu podróżujących, których loty w związku z pandemią Covid-19 zostały odwołane, czeka na zwrot pieniędzy. Jeśli zgodziliście się na voucher zamiast zwrotu, możecie teraz zarezerwować nowy lot korzystając z pieniędzy zgromadzonych na kuponie.

Jak wykorzystać voucher Ryanair?

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Od dziś ponad 100 punktów kontrolnych Gardy na irlandzkich drogach każdego dnia

Od dziś, 1 grudnia 2020, Irlandia przechodzi z poziomu 5 restrykcji Covid-19 na poziom 3. W związku z tym na irlandzkich drogach pojawią się kontrole Gardy.

Od przyszłego wtorku sklepy, fryzjerzy i siłownie otwarte

Rada Ministrów zatwierdziła dziś zniesienie restrykcji na poziomie 5 od przyszłego wtorku. Oznacza to, że sklepy, fryzjerzy, muzea, biblioteki i siłownie zostaną ponownie otwarte.

Niemcy chcą zamknąć wszystkie resorty narciarskie w Unii Europejskiej

Zachodni sąsiedzi Polski oświadczyli, że będą naciskać Europę aby zabroniła w tym roku urlopów w narciarskich resortach. Wszystko oczywiście za sprawą panującej pandemii Covid-19.

Microsoft w Dublinie szuka 200 pracowników

Microsoft ogłosił, że zamierza utworzyć 200 nowych miejsc pracy w swoim oddziale w Dublinie zwiększając tym samym liczbę zatrudnionych w Microsoft w Irlandii pracowników do 2,700.

Jest brytyjska szczepionka przeciw Covid-19

Kolejne dobre wieści napływają ze świata w sprawie szczepionek przeciw Covid-19. Brytyjska firma farmaceutyczna AstraZeneca i Uniwersytet w Oksfordzie potwierdziły, że ich szczepionka wykazuje skuteczność na poziomie 70%, a po podaniu dwóch dawek nawet 90%.

Zoo w Dublinie

Zagrożone zamknięciem Zoo w Dublinie zebrało milion euro w 12 godzin

Dublińskie zoo, które z powodu pandemii Covid-19 stanęło przed groźbą permanentnego zamknięcia, zebrało w ciągu niespełna 12 godzin €1,000,000.

Zobacz też