Ryanair zawiesza loty z/do Irlandii i Wielkiej Brytanii

Galway.pl 7 stycznia 2021

Ryanair zawiesza loty z/do Irlandii i Wielkiej Brytanii

Ryanair ogłosił dziś, że w następstwie zaostrzonych restrykcji w Irlandii i Wielkiej Brytanii, od 21 stycznia będzie obsługiwał “niewiele, jeśli w ogóle” lotów do i z wysp.

Z oświadczenia firmy dowiadujemy się, że drastycznie ograniczony rozkład lotów będzie obowiązywał do czasu zniesienia “drakońskich” ograniczeń związanych z obostrzeniami Covid-19.

Wszyscy klienci, których loty zostaną lub zostały odwołane otrzymają wiadomości email z informacją o przysługujących im prawach do zmiany daty podróży lub zwrotu pieniędzy.

Akcjonariusze firmy dowiedzieli się dziś, że Ryanair zakończy rok fiskalny z jeszcze mniejszą niż zakładano liczbą przewiezionych w ciągu 12 miesięcy pasażerów. Ryanair dodał jednak, że nie spodziewa się wielkiego wpływu na zakładaną wcześniej wysokość straty rocznej bo wiele odwołanych lotów i tak odbyłoby się poniżej granicy opłacalności.

Źródo: thejournal.ie

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

W tym roku parada okazji Dnia Świętego Patryka inna niż dotychczas

W tym roku, z powodu pandemii Covid-19, parada z okazji Dnia Świętego Patryka odbędzie się w zupełnie innej formie niż dotychczas. Oficjalną paradę zastąpi w marcu 2021 roku impreza wirtualna.

Tylko 2% populacji Irlandii zaszczepiona przeciw Covid-19

Według najnowszych danych, tylko 94000 osób w Irlandii otrzymało szczepionkę przeciw Covid-19.

Ryanair najgorszy w wypłacaniu zwrotów za anulowane loty

Ryanair wraz z Virgin Atlantic otrzymały najniższe noty w ankiecie dotyczącej wypłat zwrotów za anulowane loty, przeprowadzonej przez organ ochrony konsumentów Which?. Obie linie zostały daleko w tyle za swoimi konkurentami: Jet 2, Tui, British Airways i easyJet.

Cow and Gate i Aptamil Muesli wycofane ze sprzedaży

Nutricia – producent sprzedawanych w irlandzkich sklepach przekąsek dla dzieci Cow and Gate i Aptamil Muesli, wycofuje część swoich produktów ze sprzedaży.

Irlandzkie szpitale przepełnione, pielęgniarki wzywają rząd do interwencji

Irlandzka Organizacja Pielęgniarek i Położnych (INMO) wezwała rząd do pilnej interwencji, w tym do włączenia prywatnych szpitali od użytku publicznego aby odciążyć państwowe placówki zdrowia.

Wjazd do Irlandii tylko z negatywnym wynikiem testu na Covid-19

Irlandzki Rząd ogłosił dziś zaostrzone zasady wjazdu do Irlandii w czasie pandemii Covid-19.

Tagi :

Zobacz też