Wietrznie i wyjątkowo deszczowo – żółty status pogodowy na najbliższe dni

Galway.pl 3 maja 2021

Wietrznie i wyjątkowo deszczowo – żółty status pogodowy na najbliższe dni

Met Éireann wystosowało żółte ostrzeżenie pogodowe z powodu spodziewanych w najbliższych dniach silnych opadów deszczu i rwącego wiatru.

Intensywne ulewy mogą powodować lokalne powodzie i zalewanie terenów wzdłuż nabrzeża.

Na domiar złego spadną średnie temperatury. Dziś nie będzie cieplej jak 12 stopni Celsjusza, jutro maksymalnie 11 stopni, a we wtorkową noc w niektórych regionach kraju spodziewane są przymrozki.

Żółte ostrzeżenie pogodowe, które obowiązuje do 10:00 wieczorem 3 maja, wydano dla 11 hrabstw: Clare, Cork, Kerry, Limerick, Waterford, Donegal, Galway, Leitrim, Mayo, Sligo oraz Wexford.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Irlandia szczepi szybciej niż Wielka Brytania

Wszyscy wiemy, że prędkość z jaką Wielka Brytania szczepi swoich mieszkańców jest godna pozazdroszczenia. Kraj nie tylko rozpoczął masowe podawanie szczepionek niemal 3 tygodnie wcześniej niż Unia Europejska.

Człekokształtny robot w szpitalu w Galway przypomina o myciu rąk

W Szpitalu Uniwersyteckim w Galway naukowcy z NUIG testowali dziś możliwości, zastosowanie i odbiór przez pacjentów, odwiedzających i personel, człekokształtnego robota o imieniu Dave.

anpost-ireland

Ceny znaczków pocztowych w górę

Wraz z końcem maja, wzrosną w Irlandii ceny znaczków pocztowych. Podwyżkę o 10 centów, do €1.10 zapowiedział An Post.

pogoda w Irlandii

Wietrznie i wyjątkowo deszczowo – żółty status pogodowy na najbliższe dni

Met Éireann wystosowało żółte ostrzeżenie pogodowe z powodu spodziewanych w najbliższych dniach silnych opadów deszczu i rwącego wiatru. Intensywne ulewy mogą powodować lokalne powodzie i zalewanie terenów wzdłuż nabrzeża. Na domiar złego spadną średnie temperatury. Dziś nie będzie cieplej jak 12 stopni Celsjusza, jutro maksymalnie 11 stopni, a we wtorkową noc w niektórych regionach kraju spodziewane są przymrozki. Żółte ostrzeżenie pogodowe, które obowiązuje do 10:00 wieczorem 3 maja, wydano dla 11 hrabstw: Clare, Cork, Kerry, Limerick, Waterford, Donegal, Galway, Leitrim, Mayo, Sligo oraz Wexford. Więcej newsów

Łagodzenie restrykcji w Irlandii – oficjalny plan

Wczoraj wieczorem Premier Irlandii Micheál Martin ogłosił oficjalny plan łagodzenia restrykcji Covid-19. Co i kiedy będziemy mogli znów robić?

Luzowanie restrykcji w Irlandii – jak będzie wyglądało lato?

W poniedziałek nastąpiło w Irlandii znaczne poluzowanie restrykcji wprowadzonych w związku z Covid-19. Otwarto outdoorowe obiekty sportowe, ogrody zoologiczne i inne atrakcje na świeżym powietrzu.

Tagi :

Zobacz też