Wracają loty z Shannon do Polski

Galway.pl 15 czerwca 2021

Wracają loty z Shannon do Polski

Zapewne ucieszy was informacja, że samoloty Ryanair znów zaczynają latać z lotniska w Shannon. Z naszego ulubionego portu lotniczego znów możemy dostać się do Barcelony, Londynu (Stansted, Gatwick), Kowna, Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Manchesteru.

Przyznacie, że to całkiem dobre wiadomości zwłaszcza, że ceny biletów są wyjątkowo atrakcyjne. Pierwsze połączenie jakie znaleźliśmy z Shannon do Wrocławia na najbliższy piątek można zarezerwować za 7,99€ (plus opłaty), w podobnej cenie są obecnie bilety do Modlina (środa). Bilety do Krakowa są trochę droższe bo od 30,39€.

Także za 7,99€ na stronie Ryanair dostępne są loty na cały czerwiec z Shannon do Barcelony.

Przypominamy, że rząd nadal radzi ograniczyć wyjazdy zagraniczne do tych absolutnie niezbędnych jednak, nie oszukujmy się, dosyć mamy siedzenia w domach. Mamy też nadzieję, że rządowe zalecenia, wraz z rosnącą liczbą osób w pełni zaszczepionych, jak najszybciej przestaną obowiazywać.

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

Od jutra – szczepionka dostępna dla 16 i 17 latków

Od wtorku 27 lipca 2021 roku młodzież w wieku 16 i 17 lat będzie mogła zarejestrować się w narodowym systemie szczepień w Irlandii. Nie dalej jak tydzień temu rozpoczęła się rejestracja osiemnastolatków.

1700€ za noc w domu na Shop Street

Czy wiedzieliście, że właściciele lokali przy Shop Street wynajmują swoje nieruchomości nawet za 1700€ za noc? Kogo stać na taką ekstrawagancję?

Nadchodzi upalny weekend w Irlandii

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas upalny weekend. Wyjątkowo wysokie temperatury odnotowano w ostatnim okresie w różnych zakątkach Europy.

Ryanair szuka 2000 pilotów

Ryanair szykuje się do powrotu do gry i planuje zatrudnić około 2000 pilotów.

Utrudnienia na drodze w pobliżu Monivea

Galway County Council rozpoczął dziś prace remontowe obejmujące zmianę nawierzchni na drodze L7148 przy Cuddoo East.

NPHET ostrzega – Irlandia u progu czwartej fali Covid-19

Zespół NPHET zapowiedział, że Irlandia znajduje się obecnie na początku kolejnej, czwartej już fali Covid-19. Komentarz pojawił się po tym jak wczoraj ogłoszono 448 nowych przypadków zachorowań a całkowita liczba zgonów spowodowanych następstwami zarażenia koronawirlsem w Irlandii sięgnęła 5000.

Kategorie : Newsy z Irlandii
Tagi :

Zobacz też