Wydział Hotelarstwa GMIT jednym z najlepszych na świecie

Galway.pl 13 września 2021

Wydział Hotelarstwa GMIT jednym z najlepszych na świecie

Drugi rok z rzędu Galway International Hotel School z GMIT znalazła się w czołówce najlepszych instytutów hotelarskich na świecie.

Międzynarodowy magazyn The Education Magazine umieścił GMIT na liście 10-ciu najlepszych tego typu instytutów na świecie.

Podczas pandemii szkoła prowadziła na terenie kampusu oraz zdalnie, w tym nową serię eksperckich kursów online z najwyższej klasy specjalistami z branży.

Dla niektórych studia hotelarskie to droga do stanowisk kierowniczych w branży, dla innych do rozpoczęcia własnej działalności. Hotele, restauracje a także firmy organizujące event z otwartymi rękami czekają na absolwentów studiów hotelarskich – powiedziała Cáit Noone, dyrektor szkoły.

Kwalifikacje z naszej szkoły otwierają przed absolwentami tak wiele drzwi. Jeszcze nigdy jeden kierunek nie zapewniał uczniom tylu opcji – dodała.

Szkoła hotelarska GMIT była pierwszym Instytutem Technologii w Irlandii, który w 1977 roku zaoferował dyplom z zarządzania hotelem.

Pełną listę najlepszych instytutów szkolnictwa wyższego znajdziecie na stronie theeducationmagazine.com

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

szczepionka covid-19

Szybkie szczepienia dla studentów na NUI Galway

Od jutra rano, 28 września, będzie czynny punkt szczepień na terenie kampusu NUI Galway. Od godziny 9:00 do 17:00 w głównym budynku Arts-Science studenci oraz personel uczelni, którzy chcą zaszczepić się przeciw Covid-19 będą mieli taką okazję.

Rośnie liczba bezdomnych w Irlandii. Ponad 2000 z nich to dzieci.

Już trzeci miesiąc z rzędu wzrasta liczba osób bezdomnych w Irlandii. Najnowsze dane z Department of Housing pokazują, że bez dachu nad głową pozostaje 8212. 2189 z nich to dzieci.

Wzrośnie minimalna płaca i emerytury w Irlandii

Zgodnie ze zmianami, o których poinformował dziś po południu Tánaiste Leo Varadkar, w przyszłym roku ma wzrosnąć płaca minimalna w Irlandii.

Z Irlandii do USA za €149 – linia lotnicza wyprzedaje bilety

Aer Lingus ogłosił wyprzedaż bezpośrednich biletów z Irlandii do Stanów Zdjednoczonych reagując na doniesienia, że USA znoszą zakaz wjazdu dla zaszczepionych pasażerów z Unii Europejskiej.

Będzie Aldi na Ballybrit

Rada Miasta Galway wydała pozwolenie na budowę nowego supermarketu Aldi przy Old Monivea Road w Galway. Sklep będzie miał powierzchnię 1254 mkw. A jego budowa pochłonie aż 9 mln euro.

ceny domów w Irlandii

Ceny domów w Irlandii znów w górę

Raport opublikowany dziś przez CSO stwierdza jasno, że ceny domów w Irlandii wzrosły od zeszłego roku o 8.6%. Nieruchomości w Dublinie są o 8,1%, a poza stolicą aż o 9.1% droższe niż rok temu.

Tagi :

Zobacz też