Z Irlandii do USA za €149 – linia lotnicza wyprzedaje bilety

Galway.pl 20 września 2021

Z Irlandii do USA za €149 – linia lotnicza wyprzedaje bilety

Aer Lingus ogłosił wyprzedaż bezpośrednich biletów z Irlandii do Stanów Zdjednoczonych reagując na doniesienia, że USA znoszą zakaz wjazdu dla zaszczepionych pasażerów z Unii Europejskiej.

W ramach promocji, która ma trwać do końca tego miesiąca, można zarezerwować bezpośrednie loty z Dublina do Nowego Jorku, Bostonu i Waszyngtonu za 149 euro w jedną stronę. Bilety do Chicago i Orlando kosztują od 169 euro, a na Zachodnie Wybrzeże 259 euro w jedną stronę.

Promocja Aer Lingus to nie tylko tanie loty do Stanów Zjednoczonych. Za 149 euro w jedną stronę polecimy także do Toronto w Kanadzie.

Według dyrektor ds. obsługi klienta w Aer Lingus Susanne Carberry dostępne są tysiące biletów w promocyjnych cenach. Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden ma złagodzić środki ostrożności związane z podróżami w czasie pandemii od listopada tego roku.

Stany Zjednoczone łagodzą restrykcje wjazdowe dla podróżnych z 26 krajów strefy Schengen, w tym z Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii i Grecji, a także Wielkiej Brytanii, Irlandii, Chin, Indii, RPA, Iranu i Brazylii. Wiadomo, że ma się to stać na początku listopada ale dokładna data nie jest jeszcze znana.

Źródło: aerlingus.com

Masz coś do sprzedania? Szukasz mieszkania lub współlokatora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie w 3 minuty i dotrzyj do tysięcy Polaków w Irlandii.

Więcej newsów

tabletki antykoncepcyjne w Irlandii

Bezpłatne tabletki antykoncepcyjne w Irlandii przewidziane w budżecie na 2022 rok

Jak donosi Irish Mirror, w zaplanowanym na jutro ogłoszeniu budżetu na 2022 rok znajdzie się wzmianka o €10 milionach przewidzianych na antykoncepcję dla młodych kobiet.

Fuel Allowance

Ruszyły wypłaty Fuel Allowance w Irlandii

Fuel Allowance, tzw. dodatek opałowy to zasiłek wypłacany w ramach National Fuel Scheme, który ma pomóc pokryć koszty ogrzewania domu w miesiącach zimowych. Pieniądze wypłacane są osobom, które pobierają długoterminowe świadczenia socjalne i nie są w stanie samodzielnie płacić za ogrzewanie.

szczepionka covid-19

Szybkie szczepienia dla studentów na NUI Galway

Od jutra rano, 28 września, będzie czynny punkt szczepień na terenie kampusu NUI Galway. Od godziny 9:00 do 17:00 w głównym budynku Arts-Science studenci oraz personel uczelni, którzy chcą zaszczepić się przeciw Covid-19 będą mieli taką okazję.

Rośnie liczba bezdomnych w Irlandii. Ponad 2000 z nich to dzieci.

Już trzeci miesiąc z rzędu wzrasta liczba osób bezdomnych w Irlandii. Najnowsze dane z Department of Housing pokazują, że bez dachu nad głową pozostaje 8212. 2189 z nich to dzieci.

Wzrośnie minimalna płaca i emerytury w Irlandii

Zgodnie ze zmianami, o których poinformował dziś po południu Tánaiste Leo Varadkar, w przyszłym roku ma wzrosnąć płaca minimalna w Irlandii.

Z Irlandii do USA za €149 – linia lotnicza wyprzedaje bilety

Aer Lingus ogłosił wyprzedaż bezpośrednich biletów z Irlandii do Stanów Zdjednoczonych reagując na doniesienia, że USA znoszą zakaz wjazdu dla zaszczepionych pasażerów z Unii Europejskiej. W ramach promocji, która ma trwać do końca tego miesiąca, można zarezerwować bezpośrednie loty z Dublina do Nowego Jorku, Bostonu i Waszyngtonu za 149 euro w jedną stronę. Bilety do Chicago i Orlando kosztują od 169 euro, a na Zachodnie Wybrzeże 259 euro w jedną stronę. Promocja Aer Lingus to nie tylko tanie loty do Stanów Zjednoczonych. Za 149 euro w jedną stronę polecimy także do Toronto w Kanadzie. Według dyrektor ds. obsługi klienta w Aer Lingus Susanne Carberry dostępne są tysiące biletów w promocyjnych cenach. Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden ma złagodzić środki ostrożności związane z podróżami w czasie pandemii od listopada tego roku. 🇺🇸 Back in the USA 🇺🇸 🎶 Oh well, oh well, we feel so good today! Just touched down on […]

Tagi :

Zobacz też